Bu sayfayı paylaş

Dünya Peyzaj Mimarlığı AyıNisan Ayı tüm dünyada, “Dünya Peyzaj Mimarlığı Ayı” olarak kutlanıyor.

Amerikan Peyzaj Mimarlığı Topluluğu (ASLA) ve Uluslararası Peyzaj Mimarlığı Federasyonu (IFLA) işbirliği ile Nisan ayı “Dünya Peyzaj Mimarlığı Ayı” olarak kutlanırken, yılın sloganı ise “This is Landscape Architecture” olarak duyuruldu.

This is Landscape Architecture

İşte bu; Peyzaj Mimarlığı

Bu sloganla yola çıkılarak yaygınlaştırılması hedeflenmiş olan kampanyada; bireylerin favori peyzaj alanlarını “This is Landscape Architecture” sloganının metnini içeren kart ile birlikte fotoğraflayarak #WLAM2016 şeklinde etiketleyerek sosyal medyada paylaşması bekleniyor.

1.nci Fotoğraf Tasarım Peyzaj Çalışmalarından , 2.nci Fotoğraf Ankara Üniversitesi, Tandoğan Yerleşkesi

Kampanyaya ülkemizde TMMOB Peyzaj Mimarları Odası da destek veriyor. Nisan ayı boyunca peyzaj@peyzajmimaroda.org.tr mail adresine gönderilecek fotoğraflar, Peyzaj Mimarları Odası’nın web sitesinde güncellenerek paylaşılacak.

Peyzaj Mimarlığı mesleğinin önemine, hayata katkılarına dikkat çekerek farkındalık yaratmaya çalışan kampanyayı asla.org/wlam web adresinden izleyebilirsiniz.

Siz de beğendiğiniz peyzaj düzenlemelerini “İşte bu; Peyzaj Mimarlığı” kartı ile birleştirerek en azından kendi sosyal medya sayfalarınızda paylaşarak kampanyaya katkıda bulunabilirsiniz.


Zuhal Güzel - Peyzaj Mimarı

Tasarım Peyzaj Ltd Şti Genel Müdürü

Tel: 0312 473 01 88

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.