Bu sayfayı paylaş

Cazın efsane altılısı SAMM’s bistro’daİstanbul ve Ankara’nın efsane cazcıları SAMM’s bistro sahnesinde.

Bu akşam SAMM’s bistro’da muhteşem bir ekip var. İstanbul’dan Çağıl Kaya (vokal) Tamer Temel (saksafon) ve Matthew Hall (bas) Ankara’dan Umut Tosunlar (piyano) Yunus Muti (gitar) ve Burak Durman (davul) sahnede olacak.

Konserlerinde caz standartlarından örnekleri kendi üsluplarıyla yorumlayan, çağdaş müzisyenlerin parçalarına ve kendi bestelerine de yer veren efsane sanatçılar bir arada, Ankara’da... Kaçırmayın.

Çağıl Kaya ve Tamer Temel’in de dahil olduğu Bir Şeyler Eksik projesi konserlerinin devam ettiğini; besteci ve saksafonist Tamer Temel’in, Barcelona ve Bir Kedi Kara albümlerinin ardından, yeni albümü Serbest Düşüş’ün yeni çıktığını ve Matthew Hall’ün de albümde yer aldığını vurgulayalım.

Ekibin vokalisti Çağıl Kaya konserlerinde teatral öğelere ve şaşırtıcı ses doğaçlamalarına yer vererek seyirciyle/dinleyiciyle sürekli iletişim kuran; genç ve yetenekli bir ses. Farklı türlerde müzisyenlerin/grupların parçalarına ve caz standartlarına kendi üslup ve soundunda yorumlayarak yer veriyor. İlk albümü bir parça ay biraz kuştan sonra ikinci albümünü 2017’de çıkaracak sanatçı Ankara Doğumlu.

Konser 16 Aralık 2016, Cuma akşamı, Saat 20:30’da SAMM’s bistro’da. SAMM’s bistro, Uğur Mumcu Cad. No.19 GOP’ta. Rezervasyon için Tel: 0312 447 9000

Sizin için sürprizli bir konser olacak, iyi eğlenceler...

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.