Bu sayfayı paylaş

Caz’dan Rock’a YolculukBu hafta SAMM’s bistro’da 2 caz, 1 rock konseri var.

14’ü Ayça Gündüz,17’si Şenay Lambaoğlu, 18’i Antipass... SAMM’s bistro’da yine muhteşem konserler verilecek.

Ayça Gündüz ile Sevgililer Günü

14 Şubat Sevgililer Gününe özel repertuarı, romantik ve özel şarkıları ile cazın güzel sesi, güzel vokali Ayça Gündüz sahnede olacak. Ayça Gündüz’e Onur Aymergen (gitar) ve Ahmet Elmas (saksafon) eşlik edecek. Keyifli konseri, Sevgililer gününe özel menüsü ve Hotel SAMM’de konaklama alternatifi ile unutulmaz bir Sevgililer Günü sizi bekliyor.

Şenay Lambaoğlu ile Cazda Yolculuk

Biliyorsunuz SAMM’s bistro’da “Cazda Yolculuk” teması ile yıllardır her cuma caz konseri veriliyor. İşte bu Cuma cazın duru sesi, güzel vokali, besteci ve söz yazarı Şenal Lambaoğlu SAMM’s bistro sahnesinde olacak. Lambaoğlu kendi albümlerinden dünya klasiklerine, cazın en güzel şarkılarını söyleyecek. Şenay Lambaoğlu’a Janusz Szprot (piyano) Murat Ulus (bas) ve Burak Durman (davul) eşlik edecek. SAMM’in yenilenen mutfağı ile özel lezzetler eşliğinde bu haftaki yolculuğu siz de katılın.

Antipass ile Cumartesi Konseri

SAMM Hotel’de artık cumartesi günleri de konser var. Rock, caz, pop, blues, bossa nova, deneysel, etnik, flamenko, funk, hip hop ve diğer kategorilerde müzik yapan sanatçılar cumartesi sahnesinde olacak. Bu Cumartesi Antipass’ı dinleyebilirsiniz Rock’ın “babaları” Hakan Ertek (vokal, akustik gitar), Uğur Ersoy (vokal, elektrik ve akustik gitar ile klavyeler), Murat Bağcıoğlu (gitar, vokal), Rauf Arısoy (bas) ve Alper Perçinel (davul) SAMM Hotel’de. Klasik pop rock’ın ölümsüz şarkıları ve özel SAMM lezzetleri ile muhteşem bir cumartesi konseri sizi bekliyor.

Rezervasyon Tel: 312 447 9000 (Mekan butik, yerler sınırlı; rezervasyon yaptırmayı unutmayın.)

SAMM’s bistro / SAMM Hotel adres: Uğur Mumcu Cad. No.19 GOP Ankara

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.