Bu sayfayı paylaş

Caz, romantizm, CAZip aşk ve ötesiAnkara’da muhteşem 10, 11, 14 Şubat konserleri.

Bu Cuma akşamı caz dinlemeye ne dersiniz? Ya da Cumartesi akşamı sakin, romantik, nostaljik tınılar eşliğinde hoş bir yemek. Belki de 14 Şubat Sevgililer gününde özel bir kutlama... SAMM Hotel ve SAMM’s bistro “3 gece, 3 konser, leziz yemekler ve unutulmaz anılar” için sizi de bekliyor.

Damla Güneş, 10 Şubat Cuma

Her cuma caz performanslarına ev sahipliği yapan SAMM’s bistro’da bu Cuma Damla Güneş sahnede olacak. Damla Güneş’e Janusz Szprot (piyano) Murat Ulus (bas) ve Serkan Alagök (davul) eşlik edecek.

Müziğe 8, kemana 16 yaşında başlayan Damla Güneş, yurtiçinde ve yurtdışında pek çok müzikalde yer aldı. Albüm çıkardı, solo ve Dolce Caz Vokal Grubu ile konserler verdi ve şimdi de geniş repertuarı, yüksek enerjisi, keyifli caz performansı ile SAMM’s bistro’da.

Can Somel Trio, 11 Şubat Cumartesi

Hafta sonlarının en güzel yanı dostlarla nezih bir mekana gitmek; güzel bir müzik eşliğinde güzel bir yemek yemek, bir şeyler içmek, keyifli zaman geçinmek... SAMM Hotel ve Can Somel Trio’nun vaadettiği tam da bu.

9 yaşında piyano çalmaya başlayan, MSGSÜ Devlet Konservatuvarı mezunu olan, İstanbul Devlet Opera Balesinde çalışan, Ankara’nın çok sevilen piyanist ve caz vokallerinden olan Can Somel, Gökhan Somel (bas) ve Sefer Can Zor (davul) ile birlikte sahnede olacak.

Ayça Gündüz, 14 Şubat Sevgililer günü

SAMM Hotel 14 Şubat Sevgililer Gününe özel konseri, özel yemeği ve konaklama alternatifi ile unutulmaz bir Sevgililer günü vaadediyor. Atmosfer romantik, konser muhteşem, menü güzel, konaklama cazip.

14 Şubat Salı akşamı cazın özel sesi Ayça Gündüz CAZip aşk konseptiyle sahnede olacak. Ayça Gündüz’e Onur Aymergen (gitar) ve Ahmet Elmas (saksafon) eşlik edecek.ODTÜ’de okuduğu yıllarda caza başlayan, pek çok konser veren, festivallerde sahneye çıkan; güzel sesi, farklı yorumu ile beğenilen Ayça Gündüz, Sevgililer Gününe özel repertuarı ile unutulmaz bir akşama imza atacak.

Konserler için rezervasyon tel: 312 447 9000

SAMM’s bistro adres: Uğur Mumcu Cad. No.19 GOP

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.