Bu sayfayı paylaş

Çankırı Caddesi tek yönlü kapalıUlus’tan geçerek Dışkapı istikametine gidecekler dikkat.

ASKİ’nin kanal çalışması nedeniyle, Çankırı Caddesi - Dışkapı istikameti 1 Temmuz ‘dan itibaren 1 hafta için EGO otobüslerince kullanılmayacak duyurusu yapılmıştı. Bu çerçevede otobüsler tek yönlü olarak Ulus’a girmiyor.

Ulus’tan geçerek Dışkapı’ya ulaşmak, Ankara’nın kuzeyine bu güzergâhtan gitmek isteyen araç sahipleri İstanbul Cad. ve Kazım Karabekir Caddesine dönmek zorunda. Konu ile ilgili olarak EGO Genel Müdürlüğünden yapılan açıklama şöyle:

“01.07.2017 tarihi saat: 21:00 itibari ile Çankırı Caddesinde çalışma yapılacağı ve Kızılay’dan dönüş istikametinde yol tek yönlü olarak araç trafiğine kapatılacağından dolayı 203-252-256-257-266-270 hat numaralı güzergâhlarımızda çalışan araçlarımız Kızılay’dan dönüş istikametinde Atatürk Bulvarı, sola dönüş İstanbul Caddesi, sağa dönüş Kazım Karabekir Caddesi, Fatih Caddesi güzergâhında hizmet verecek olup araçlarımız Ulus Heykel duraklarına girmeyecektir. 261-263-277-279-281-284-286-288 hat numaralı güzergâhlarımızda araçlarımız ise Kızılay’dan dönüş istikametinde Atatürk Bulvarı, sola dönüş İstanbul Caddesi, sağa dönüş Kazım Karabekir Caddesi, sola dönüş Etlik Caddesi güzergâhında hizmet verecek olup araçlarımız Ulus Heykel duraklarına girmeyecektir. Yolcularımıza önemle duyurulur.”

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.