Bu sayfayı paylaş

Cam Balkona Sineklik: Raysineks Raylı Sineklik SistemiPapilast Alüminyum, yeni ürünü Raysineks Raylı Sineklik Sistemini satışa sundu.

Ankara’nın cam balkon üretimi konusunda deneyimli firması Papilast Alüminyum İnşaat Sanayi Ltd. Şti. yeni ürünü Raysineks Raylı Sineklik Sistemini tüm Türkiye’de satışa sundu.

Ankara’da 12 yıldır “cam balkon, kış bahçesi, sürme cam, katlanır cam, cam balkon fitili, cam fitili, yalıtım fitili, cam kapama sistemleri üretimi” konusunda uzmanlaşmış olan firma; Teknorm ve Astral Class markalarından sonra şimdi de “cam balkon ve katlanır hareketli cam sistemleri için özel tasarladığı sürme sineklik sistemi Raysineks”si piyasaya sürdü.

Arabul Ankara üyesi de olan Papilast Alüminyum İnşaat Sanayi Ltd. Şti.nin sahibi Selim Papila’yı biz uzun zamandır tanıyoruz. Selim Papila ODTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu. İşinde de sürekli yeni tasarımlar yaparak yeni sistemler geliştiriyor. Sizler için, hem yeni ürünleri, hem de cam balkon piyasası hakkında Selim Bey’den detaylı bilgi aldık.

Raysineks’in özellikleri nelerdir?

Raysineks, cam balkon ve katlanır hareketli cam sistemleri için özel tasarladığımız sürme, yani raylı sineklik sistemidir. Eşsiz bir mekanizması var. Cam balkon sistemlerinin dış ve/veya iç tarafına takılan alt ve üst sineklik rayları arasında sürülerek hareketli hale getirildi.

Yani ray üzerinde kolayca hareket ettirilebilir.

  • Montajı çok kolaydır.
  • Kir, pislik, çamur, su tutmaz; kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir.
  • Cam balkon sisteminin açılıp kapanmasına tamamen uyumludur, engel olmaz.
  • Bütün cam balkon sistemlerine uygulanabilir.
  • Ürünümüz patentlidir.
  • Farklı şekillerde uygunabilir.

Uygulama örnekleri için


Raysineks Sineklik Sistemi’ni şu anda satışa sunuldu mu?

Türkiye’nin her yerine satışımız mevcut. Zaten montajı çok kolay. Şu anda sürekli sipariş alıyoruz. Hem nihai tüketiciden, hem de uygulayıcı firmalardan. Tabii ki bunda firmamızın 12 yıldır piyasadaki bilinirliği, kalite standartları da etkin.

Raysineks için 0312 395 0 530 no’lu telefonumuzdan bizi aramaları yeterli. Bizim hem direkt tüketiciye, hem de bayilerimiz kanalı ile satışımız sürmekte.

Cam balkon piyasası şu anda ne durumda?

Biz cam balkon üretimine başladığımızda bu alanda üretim yapan firma sayısı çok azdı. Cam balkon bu kadar yaygınlaşmamıştı. Çoğu firma bu işi yapmak için malzemeleri bizden temin ederdi. Sonradan bildiğiniz gibi yaygınlaştı. Talep çoğalınca birçok kişi bunu yapmaya başladı. Şu an bu işi yapan çok yer var. İyi yapan da var kötü yapan da. Çünkü şu anda yaptıkları iş pek sermaye gerektiren bir iş değil.

Oysa biz bir ürünü geliştirirken oldukça yüklü bir bütçe harcıyoruz. 12 yıldan beri yığınla iş yaptık. İşin kalitesinden hiç ödün vermedik. Bunun mükafatını da referanslarla aldık. Biz “sürüm yapalım” diyen bir firma değiliz. Aslında kalitesine göre bizim fiyatımız oldukça uygun. Biz yaptığımız işin her zaman arkasında olduk. Bu işi ilk yapan, profesyonelce yapan sağlam firmalardan biri olarak işimizin kalitesinden hiç bir zaman ödün vermedik. Müşteri memnuniyetini sağladığımız için, referanslar bizim istediğimiz satış cirosunu yapmamıza yetti. Bizim bir müşteri profilimiz var ki, o profil mutlaka bizi tercih ediyor.

Cam balkonda kalite nasıl sağlanır?

Cam balkon konusunda kalite kontrolü biraz da işi yaptıran kişilere düşüyor. Bu konuda insanlarımız maalesef firma ile anlaşana kadar en ucuzunu tercih ediyor. Kaliteyi, iş yapılıp bitirildikten sonra önemsemeye başlıyor, sorunları görünce...

Üretim ağırlıklı mı çalışıyorsunuz?

Son yıllarda üretim ağırlıklı çalışıyoruz. İşimizde sürekli yeni, özel tasarımlı ürünler geliştirdik. Piyasada da açılım sağlayan ürünler bunlar. İhtiyaçları tespit edip, yeni tasarımlar geliştiriyoruz ve yeni ürünlerimizi patentini alarak piyasaya sunuyoruz. Raysineks Raylı Sineklik Sistemi’ de son ürünümüz.


Firma hakkında detaylı bilgi için : ArabulAnkara/ Raysineks

Adres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi Özankara Sanayi Sitesi

1476.Sokak No: 29 Yenimahalle - Ankara

Tel: 0312 395 05 30

www.raysineks.comBu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.