Bu sayfayı paylaş

Cam Balkon Sinekliği Sizi Sivrisineklerden KorurYaz mevsiminin gelmesiyle birlikte sineklerin yaydığı hastalık riskleri de arttı.

Dünya Sağlık Örgütü'nden zika virüsü uyarısı da geldi. Zika virüsünün yayılabileceği Avrupa ülkeleri sıralandı. Zika virüsü taşıyan Aedes sivrisineklerinin ulaştığı yerlerde hastalığın yayılabileceği uyarısında bulunan Dünya Sağlık Örgütü, riskin en yüksek olduğu yerlerin Madeira adası ve Karadeniz’in kuzeydoğu sahilleri olduğunu belirtti. Reuters’in haberine göre, örgüt önlem alınmaması durumunda Aedes sivrisineklerinin 18 ülkede virüsü yayabileceği açıkladı. Bu 18 ülke için 8. sırada Türkiye var.

Zika ve sivrisineklerin yaydığı diğer risklere karşı dikkatli olmak, önlem almak gerek. İşyeri ya da ev, tüm yaşam alanlarımız için en ideal çözüm sineklik!

Papilast Alüminyum

Yaz mevsiminde en çok balkonlarda yaşarız. Artık evlerin balkonlarının büyük bir bölümü cam balkon olarak adlandırdığımız cam sistemleri ile kapatılmış durumda. Bu sistem balkonlarımızı tozdan, kirden, rüzgardan koruduğu gibi; nispeten evimizin ısı yalıtımına da katkı sağlıyor.

Portalımızın üye firmalarından Papilast Alüminyum yıllardır cam balkon sistemleri, kış bahçesi, sürme cam, katlanır cam, cam balkon fitili, cam fitili, yalıtım fitili, cam kapama sistemleri konusunda uzman üretici firma olarak hizmet veriyor. Şirketin merkezi Ankara’da.

Raysineks Raylı Sineklik Sistemi

Bu sezon piyasaya sunduğu yeni ürünü Raysineks Raylı Sineklik Sistemi, cam balkonlara özel geliştirdiği çok fonksiyonel bir sineklik sistemi. Cam balkonlarınızın iç veya dış tarafına takabileceğiniz Raysineks ile, sivriseklerler dahil her türlü uçan haşereye karşı önlem alabilirsiniz. Çünkü Raysineks’in yapısında kıl fitiller bulunmakta. Bu fitiller haşere girişini tamamen engelliyor. Balkonunuz sineksiz, böceksiz, tertemiz kalıyor.

Cam balkon sinekliği Raysineks’i bütün cam balkon sistemlerine uygulanabiliyor; kolayca montaj yapabiliyorsunuz, istediğiniz yöne hareket ettirebiliyorsunuz. Ürün cam balkon sisteminizin açılıp kapanmasına tamamen uyumlu. Kir, pislik, çamur, su tutmuyor. İstediğiniz zaman kolayca çıkarıp, temizleyebiliyorsunuz.

Fiyatlar ve sipariş için 0312 395 0530 no’lu telefondan arayarak bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine teslimat yapılıyor.

Sağlıkla geçireceğiniz yaz ayları diliyoruz.


Detaylı bilgi için:

Arabul Ankara / Raysineks

Firmanın web sitesi

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.