Bu sayfayı paylaş

Beton yapıların yalıtımında Evercem DPSEvercem DPS, beton yapıların ve yüzeylerin su yalıtımında kesin çözüm.

Yalıtım konusunda giderek daha fazla bilinçlenen inşaat / yapı firmaları, proje ve bina sahipleri yapıların ısı, su ve ses yalıtımının doğru yapılması için daha sağlıklı, daha dayanıklı ve daha ekonomik yapı çözümlerine yöneliyorlar. Dünya çapında, malzeme üreten firmalar, daha uzun ömürlü ve daha çevreci sonuçlar alınması için, sürekli üstün teknoloji yeni ürünler geliştiriyorlar.

Teknolojik Yapı Merkezi ve Evercem DPS

Üye firmalarımızdan Teknolojik Yapı Merkezi, çevreci yapı çözümleri konusunda faaliyet gösteriyor ve dünyada geliştirilen üstün teknoloji yalıtım malzemelerini ülkemize getiriyor.

ClimateActivePaint Enerji Tasarruf Sistemleri Türkiye Temsilcisi olan Teknolojik Yapı Merkezi, aynı zamanda İtalyan Tecnova Group’un ürettiği Evercem Beton Sızdırmazlık Ürünleri ve Genie Elektronik Su Yalıtım Ürünleri Türkiye Temsilcisi olan Ankara merkezli bir firma. Teknolojik Yapı Merkezi, Metalurji ve Malzeme Mühendisi Mahir Can Patoğlu’ndan, binalarda ve diğer yapılarda sorun olan beton yapıların, yüzeylerin yalıtımı konusunda detaylı bilgi aldık:


Evercem DPS betonda su yalıtımı sağlar.

Teknolojik Yapı Merkezi olarak bizim Evercem grubu ürünlerimiz beton, taş, mermer, tuğla ve ahşap yapılarda su yalıtımı, yenileme, daha uzun ömür ve dayanıklılık sağlamakta.

Evercem ürünleri tüm dünyada güvenle kullanılıyor. Evercem DPS adlı ürünümüz betonda su yalıtımı sağlar. Betonlaşmış alanların korunması, su geçirmez hale getirilmesi, güçlendirilmesi ve sağlamlaştırılması için kullanılır.

Bu ürün, betonda derine nüfuz eden bir kaplamadır. Tüm endüstriyel zeminler üzerinde; ıslak veya kuru, yeni veya eski beton üzerinde kullanılabilir. Betonun bozulmasını engeller, betonda yaklaşık 40 mm’ye kadar nüfuz ederek, alkaliler ile kimyasal reaksiyona girer ve alkalilerin ayrılmaz bir parçası olur.

Evercem DPS’in uygulandığı yüzeylerin görünümü değişmez. Renksiz, kokusuz, çevreye zararı olmayan su bazlı bir malzemedir. Betonun nefes almasını sağlar. Betonun tozlaşmasını önler. Karbonatlaşmayı bloke eder. Evercem DPS ile işlenmiş beton, karbonatlaşmaya karşı mükemmel bir direnç gösterir. Betondaki demir donatısını korur. Döşemeler ve temeller üzerinde uygulandığı zaman, yükselen rutubeti engeller. Uygulanması çok kolay bir kaplamadır. İçme suyu ile temas halinde kullanım için onaylanmış bir üründür. Gıda maddesi için kullanılan yüzeyler ve beton tankları koruma ve su yalıtımı için de uygundur.


Ürünlerimiz tüm Türkiye’ye bayilerimiz aracılığı ile ulaştırılmaktadır.

Evercem grubu ürünlerimiz ve diğer ürün gruplarımız için daha detaylı bilgi almak isteyen inşaat firmaları, uygulayıcı firmalar, bina / proje sahipleri bizi arayabilirler. Biz direkt satış yapmamakla birlikte, her türlü teknik bilgilendirmeyi yapıyor ve uygulayıcı firmalarımıza yönlendiriyoruz.


Mahir Can Patoğlu / Metalurji ve Malzeme Mühendisi / Teknoloji Yapı Merkezi Ltd. Şti.

Arabul Ankara / Teknolojik Yapı Merkezi

www.teknolojikyapi.com.tr

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.