Bu sayfayı paylaş

Beton ve Ahşap Zeminlerin Yalıtımında Yeni Çözüm : EvercemEvercem ürünleri dünyanın her yerinde güvenle kullanılmaktadır. Beton, taş, mermer, tuğla ve ahşap yapılarda su yalıtımı, koruma, yenileme, daha uzun ömür ve dayanıklılık sağlar.

Teknolojik Yapı Merkezi olarak Türk yapı sektörüne üstün teknoloji bina çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Eylül 2015 itibarı ile İtalyan Tecnova Grub’un ürettiği Evercem ve Genie marka ürün serilerinin Türkiye Temsilciliği’ni aldık. Bu ürünleri aynı ay gerçekleştirdiğimiz bir lansman ile bayilerimize tanıttık.

Evercem ve Genie

Evercem ve Genie markalı bu ürünler negatif ve pozitif basınçta su yalıtımı, elektronik su yalıtımı, doğal taş, beton ve ahşap yüzeyler için su itici ve yalıtım yapılmasını sağlayan ürünlerdir. Ürünlerin tamamı çevre dostu yeşil ürünlerdir.

Evercem ürünleri dünyanın her yerinde güvenle kullanılmaktadır. Beton, taş, mermer, tuğla ve ahşap yapılarda su yalıtımı, koruma, yenileme, daha uzun ömür ve dayanıklılık sağlar.

Beton İçin Kesin Koruma: Evercem DPS

Evercem DPS derine nüfuz eden bir kaplamadır. Betonun korunmasını sağlar. Beton veya çimento yüzeyleri üzerine uygulayarak betonu, betonlaşmış alanları koruyabilir, su geçirmez hale getirebilir, sağlamlaştırabilirsiniz. Evercem DPS, betona nüfuz eden yağmur, tuz, yağ ve kimyasal maddeler gibi betonun maruz kaldığı zararlı unsurların etkisinden korur. Yeni ya da eski beton üzerinde kullanılabilir. Ürün betona 35-40 mm’ye kadar nüfuz ederek alkaliler ile reaksiyona girerek alkalilerin ayrılmaz bir parçası haline gelir.

Evercem DPS beton karbonatlaşmasına karşı mükemmel bir direnç sağlar. BS EN 13295’e uygun olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Evercem DPS PAV ile endüstriyel zeminlerin korunmasında kullanılır. Evercem DPS PAV plastik bir malzemedir. Taze yüzeylere uygulandığı zaman higrometrik, büzülme, çökme ve yüzey tozlaşmasını engeller.

Evercem Top Seal adlı ürünümüz, doğal veya yapay gözenekli taş materyaller ve betondaki bütün yüzeyler için su itici işlevini görür. UV ışınlarından etkilenmeyen bir malzemedir. Betonun ömrünü uzatan, nefes alabilir, temiz, zehirli olmayan bir su iticidir. Yüzeyleri yağmur, tuz, yağ ve kimyasalların kötü etkilerinden korur. İşlenmiş yüzeylerin rengini, yapısını değiştirmeden korur.

Evercem Wood : Ahşap yüzeyler için koruyucu

Evercem Wood, ahşap yüzeyleri mantar, küf, böcek gibi zararlara karşı koruyan bir kaplamadır. Su yalıtımı sağlar. Ahşap yüzeyleri sertleştirerek dayanıklılığını ve aşınmaya karşı direncini artırır. Bu malzememiz de UV ışınlarından etkilenmez. Uygulama alanları çok geniştir. Ahşap evler, bodrumlar, pencere çiçeklikleri, pencere ve kapı çerçeveleri, sedirler, çitler, kesme tahtaları, dikim tekneleri, depolama sundurmaları vb pek çok yüzeyde kullanılabilir.

Evercem ürünlerini uygulayıcı firmalar ahşap, çimento, mermer ve taş yüzeylere su yalıtımı ve su itici olarak rahatlıkla uygulanabilir. Hepsi tüm dünyada birçok değerli yapının yalıtımında kullanılmış, test edilmiş ve beğenilmiş ürünlerdir Bu ürünler sayesinde kaynak tasarrufu sağlayarak hem çevreden hem paradan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Malzemelerimiz ve uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz: Tel: 0312. 436 20 00 info@teknolojikyapi.com

Evercem ile ilgili detaylı videomuzu buradan izleyebilirsiniz. Evercem Detay


Aytaç Patoğlu -Genel Müdür / Teknolojik Yapı Merkezi

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.