Bu sayfayı paylaş

Bayramı yağmurla karşılayabilirizBayram süresince Ankara’da hava durumu.

Bayramın ilk günlerinde Ankara’da bölgesel yağmur geçişleri bekleniyor.

Hava gündüzleri birkaç derece daha serinleyecek ve 29 derece ortalamasında seyredecek. Geceleri ise 11 dereceye kadar düşecek. Nem oranı biraz yükselebilir, etkilenenler dikkat.

12 Eylül Pazartesi: Gündüz en yüksek 31 derece, hava yer yer sağanak yağışlı olacak. Hissedilen sıcaklık 34 derece. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 14 km hızla esecek. Gece en yüksek 16 derece, hava açık olacak.

13 Eylül, Salı: Gündüz en yüksek 28 derece, hava yer yer sağanak yağışlı olacak. Hissedilen sıcaklık 32 derece. Rüzgarlar kuzeyden saatte 12 km hızla esecek. Gece en yüksek 15 derece, hava açık olacak.

14 Eylül, Çarşamba: Gündüz en yüksek 28 derece, hava parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 34 derece. Rüzgarlar kuzeyden saatte 12 km hızla esecek. Gece en yüksek 14 derece, hava açık olacak.

15 Eylül, Perşembe: Gündüz en yüksek 29 derece, hava güneşli / az bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 32 derece. Rüzgarlar kuzeyden saatte 13 km hızla esecek. Gece en yüksek 14 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

Bayramı takip eden günlerde de önemli bir farklılık beklenmiyor:

16 Eylül, Cuma: Gündüz en yüksek 28 derece, hava az bulutlu / güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 30 derece. Rüzgarlar kuzeyden saatte 18 km hızla esecek. Gece en yüksek 11 derece, hava açık olacak.

17 Eylül, Cumartesi: Gündüz en yüksek 28 derece, hava az bulutlu / muhtemelen yağışlı olacak. Hissedilen sıcaklık 28 derece. Rüzgarlar kuzey batıdan saatte 25 km hızla esecek. Gece en yüksek 12 derece, hava açık olacak.

18 Eylül, Pazar: Gündüz en yüksek 28 derece, hava hava az bulutlu / güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 30 derece. Rüzgarlar güneyden saatte 30 km hızla esecek. Gece en yüksek 12 derece, hava açık olacak.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.