Bu sayfayı paylaş

Bayramda Ankara’da hava nasıl olacakAnkara’da bu hafta ve bayramda hava durumu.

Kısa süreli sağanak yağışlar hava sıcaklıklarını düşürmüştü. Batıdan gelen yüksek basınç ile haftanın 2. yarısı yağış etkisini kaybedecek ve Perşembeden itibaren sıcaklıklar artacak. Bayramı sıcak ve yağışsız geçireceğiz.

19 Haziran, Pazartesi

Bugün saat 18:00‘e kadar aralıklı sağanak yağışlı olan hava, 18:00‘den sonra gök gürültülü sağanak yağışa dönüşecek. Sağanak yağış gece de devam edecek. Günün yağış oranı % 84 olacak. Nem oranı % 94’a kadar çıkacak. Rüzgar saatte ortalama 14 km hızla esecek. Sıcaklık gündüz en yüksek 21, gece 15 derece.

20 Haziran, Salı

Sıcaklık gündüz en yüksek 21, gece 13 derece; hava gündüz sağanak yağışlı / gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Yağış oranının % 50 civarında olması bekleniyor. Nem oranı % 65. Rüzgar kuzeyden saatte ortalama 20 km hızla esecek. Yarın da şemsiyesiz çıkmayın.

21Haziran, Çarşamba

Sıcaklık gündüz en yüksek 24, gece 12 derece; hava gündüz parçalı bulutlu, zaman zaman güneşli olacak. Kuzey ilçelerimizde yaşanacak yağışın % 20 civarında olması bekleniyor. Rüzgar kuzey doğudan saatte ortalama 10 km hızla esecek.

22 Haziran, Perşembe

Sıcaklık gündüz en yüksek 28, gece 13 derece; hava genellikle güneşli / az bulutlu olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte ortalama 9 km hızla esecek.

23 Haziran, Cuma

Sıcaklık gündüz en yüksek 29, gece 14 derece; hava genellikle güneşli / az bulutlu olacak. Rüzgar kuzey batıdan saatte ortalama 15 km hızla esecek.

24 Haziran, Cumartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 31, gece 16 derece; hava bol güneşli olacak. Rüzgar batıdan saatte ortalama 15 km hızla esecek.

25 Haziran, Pazar

Bayramın 1. gününde sıcaklık gündüz en yüksek 31, gece 16 derece; hava bol güneşli olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte ortalama 10 km hızla esecek.

26 Haziran-1 Temmuz haftası

Bayramın 2. ve 3. günlerinde de, haftanın diğer günlerinde de hava güneşli olacak. Hafta ortalaması tahmini gündüzleri 32, geceleri 15 derece.

Şimdiden iyi bayramlar dileriz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.