Bu sayfayı paylaş

Bayramda Ankara’da Hava Nasıl Olacak?Bayramı Ankara’da geçirecekler için hava tahminleri.

Meteoroloji verilerine göre bu hafta sonu ve bayramda Ankara’da yağış beklenmiyor. Hava genellikle güneşli ya da parçalı bulutlu olacak. Bayram süresince sıcaklık ortalama değerlerde seyredecek. Haftanın ikinci yarısının biraz daha sıcak ve güneşli olması bekleniyor. Rüzgarlar kuzeydoğudan / kuzeyden esecek ve serinletecek.

Ankara için 10 günlük hava durumu

Önümüzdeki 10 günün sıcaklık ortalaması 31-32 derece civarı olacak.

2 Temmuz, Cumartesi: Yarın en yüksek 30-31, hissedilen sıcaklık 34 derece olacak. Az bulutlu bir gün olması bekleniyor. Nem oranı en yüksek % 86 olacak. Yarın gece 14-15 derece ve hava açık olacak.

3 Temmuz, Pazar: Gündüz en yüksek 31-32 derece, hissedilen sıcaklık 36 derece olacak. Çok bulutlu bir hava beklenmekle birlikte, güneşi de kısmen göreceğiz. Nem oranı en yüksek % 90 olacak, bunaltabilir. Gece 15-16 derece civarı ve hava açık olacak.

4 Temmuz, Pazartesi: Arife günü gündüz en yüksek 31, hissedilen sıcaklık 35 derece olacak. Havanın parçalı bulutlu, genellikle güneşli olması bekleniyor. Nem oranı en yüksek % 80 olacak. Gece 15 derece civarı ve açık.

5 Temmuz, Salı: Bayramın ilk günü gündüz en yüksek 30-31, hissedilen sıcaklık 34 derece olacak. Havanın güneşli, kısmen parçalı bulutlu olması bekleniyor. Rüzgar kuvvetli olacak. Nem oranı biraz azalacak ve en yüksek % 68 olacak. Gece 14-15 derece civarı ve açık olacak.

6 Temmuz, Çarşamba: Bayramın 2. günü gündüz en yüksek 31, hissedilen sıcaklık 34 derece olacak. Nem oranı en yüksek % 81 bekleniyor. Hava yine güneşli ve kısmen parçalı bulutlu. Gece 15-16 derece ve açık olacak.

7 Temmuz, Perşembe: Bayramın son günü biraz daha sıcak ve güneşli olacak; gündüz en yüksek 33, hissedilen sıcaklık 36 derece. Gece 16 derece ve açık olacak.

8 Temmuz, Cuma: Özel sektör çalışacak, kolaylıklar diliyoruz. Gündüz en yüksek 33, hissedilen sıcaklık 36 derece; hava güneşli olacak. Gece 15 derece ve açık.

9 Temmuz, Cumartesi: Gündüz en yüksek 32, hissedilen sıcaklık 35 derece olacak. Rüzgar yine kuzeyden esecek. Hava güneşli. Gece 14 derece ve açık.

10 Temmuz, Pazar: Gündüz en yüksek 32, hissedilen sıcaklık 34 derece; hava bol güneşli olacak. Gece 15 derece ve açık.

11 Temmuz, Pazartesi: Yeni haftaya güneşli ve sıcak başlayacağız; hava 31 derece, hissedilen 34 derece olacak. Gece ise 14 derece ve açık olacak.

Sevdiklerinizle birlikte; sağlıkla, huzurla geçecek bayram günleri diliyoruz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.