Bu sayfayı paylaş

Ayazın başkenti AnkaraSabah soğuk, öğle ılık, akşam ve gece ayaz Ankara günleri başladı.

Ankara bu hafta genellikle güneşli, fakat ayaz var. Üniversite okumak için bu yıl Ankara’ya gelen gençlere uyarı: Gündüz sıcaklıklarına ve güneşe aldanmayın; akşamı-gecesi zorludur Ankara’nın.

Bu hafta kuzeyden gelen yüksek basıncın ve sert rüzgarların etkisiyle sıcaklıklar 4-5 derece düşüyor. Gece-gündüz sıcaklık farkının yüksek olduğu gecelerde don ve buzlanma bekleniyor, dikkat.

5 Aralık, Pazartesi: Gündüz en yüksek 5 derece, hava bulutlu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar kuzeyden 13 km hızla esecek. Gece -7 derece ve soğuk olacak.

6 Aralık, Salı: Gündüz en yüksek 5 derece, hava az bulutlu/genellikle güneşli olacak. Rüzgar güney doğudan 6 km hızla esecek. Gece -8 derece, hava açık ve soğuk olacak.

7 Aralık, Çarşamba: Gündüz en yüksek 6 derece; hava bulutlu olacak. Rüzgar batıdan saatte 10 km hızla esecek. Gece -7 derece, hava açık/az bulutlu olacak.

8 Aralık, Perşembe: Gündüz en yüksek 4 derece, hava az bulutlu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte 8 km hızla esecek. Gece -6 derece, hava yine soğuk.

9 Aralık, Cuma: Gündüz en yüksek 7 derece, hava güneşli/az bulutlu olacak. Rüzgar güneyden saatte 6 km hızla esecek. Gece -6 derece, hava açık olacak.

10 Aralık, Cumartesi: Gündüz en yüksek 8 derece, hava az bulutlu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar batıdan saatte 7 km hızla esecek. Gece -5 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

11 Aralık, Pazar: Gündüz en yüksek 9 derece, hava genellikle güneşli olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 7 km hızla esecek. Gece -4 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

• 12-18 Aralık haftası ortalama 7 / 8 derece ve ılık olacak. Salı-Çarşamba günleri yağmur yağabilir.

Hava soğuk olsa da kalbiniz sıcak olsun, güzel bir hafta diliyoruz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.