Bu sayfayı paylaş

ATO’dan Ankara Emniyetine 211 otomobilATO, Ankara Emniyet Müdürlüğüne 211 otomobil hibe etti.

Ankara Ticaret Odası (ATO) 15 Temmuz’daki saldırılarda tahribata uğrayan Ankara Emniyet Müdürlüğüne 211 otomobil hibe etti.

Otomobiller eski Hipodrom’da düzenlenen törenle teslim edildi. Törene ATO Yönetim Kurulu, Meclis ve Komite üyeleri, Ankara Valiliği ve Ankara Emniyet Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

Teslim töreninde konuşan ATO Meclis Başkanı Nuri Gürgür, 211 otomobilin Ankara Emniyet Müdürlüğünün 15 Temmuz gecesi sergilediği yiğit direnişe mütevazı bir armağan anlamına geldiğini söyledi.

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, 15 Temmuz gecesi saldırıya uğrayan yerlerin başında Gölbaşı Emniyet Özel Harekat Merkezi ile Ankara Emniyet Müdürlüğünün geldiğini söyledi. ATO’nun Ankara Emniyet Müdürlüğü binasının onarımı için 15 milyon lira, şehit ailelerine yardım amacıyla da 2 milyon lira kaynak ayırdığını hatırlattı. Ankara Emniyet Müdürlüğünün hizmetlerinin kesintisiz olarak devam etmesi için ATO olarak 211 otomobil hibe ettiklerini belirterek “Devletimizin güvenlik güçlerinin kesintisiz bir şekilde faaliyetini sürdürmesine bir nebze olsun katkıda bulunmak bizim için onurdur.” dedi.

Ankara Vali Yardımcısı Kemal Karadağ, Ankara Emniyet Müdürlüğüne verdiği destekten dolayı ATO’nun her derecedeki mensuplarına teşekkür etti.

“Kahramanlık ve başarı Türk Milletinindir.” diyen Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, emniyet mensuplarının mücadele yeminine sadakatini sonuna kadar devam ettireceğini vurguladı ve ATO üyelerine fedakârlıklarından dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci temsili olarak otomobillerden birinin anahtarını Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan’a teslim etti. Katkılarından dolayı ATO Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanına plaketler sunuldu.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.