Bu sayfayı paylaş

ArabulAnkara’ya üye olan firma ne kazanır?ArabulAnkara, firmalar ve müşterileri için bir rehber, referans ve buluşma noktasıdır.

1. Öncelikle firmanıza özel tahsis edilmiş ve buna göre SEO yapılan bir web sistemine sahip olursunuz.

ArabulAnkara’da firmanıza son dijital pazarlama trendlerine uygun bağımsız, özel bir web sistemi tahsis edilir. Bu sistem, diğer üye firmalardan bağımsız, size özel bir web alanını kapsar. Firmanıza tahsis edilmiş bu alanda, kurumsal yapınızı anlatan bir bölümden sonra, ürün ve hizmetlerinizi istediğiniz sayıda ilave web arayüzü kullanarak detaylandırabilir, sınıflandırabilirsiniz. İstediğiniz zaman yeni bilgi ve görsellerle güncelleyebilirsiniz.

Firmanıza tahsis edilmiş bu web arayüzünde, ArabulAnkara size özel butik profesyonel SEO çalışması ve hedef odaklı tanıtım yapar. Açtırdığınız her web sayfanız, her hizmet ve/veya ürününüz ayrı ayrı hiç durmaksızın portal içinde ve dışında sürekli hedef odaklı planlamaya paralel tanıtılır. ArabulAnkara bu özelliği ile ilk ve tek firma tanıtım portalıdır.

2. Başta Google olmak üzere arama motorları üzerinde daha çok görünürlük kazanırsınız.

3. ArabulAnkara takipçileri ve üye firmaları ile hemen iletişime geçersiniz.

ArabulAnkara’ya üye olarak aynı zamanda etkin bir arama motoruna üye olmuş olursunuz. ArabulAnkara’yı diğer portallardan ayıran en önemli özelliklerinden biri de; çok hassas ve anında yeniden taranıp güncellenen bir arama motoru içermesidir. İnternet kullanıcıları aradığı ürünü, hizmeti yazarak bu ürünü/hizmeti sunan Ankara firmalarına (ArabulAnkara üyesi) seçenekli olarak hemen ulaşır.

4. Online itibarınızı her geçen gün artırır: Her türlü duyurunuzu, haberlerinizi, etkinliklerinizi , ürün ve hizmetlerinzii en etkin özel içeriklerle, ArabulAnkara'nın referansını da alarak anında hedef kitlenize iletirsiniz.

5. ArabulAnkara'nın Google Plus,Youtube, Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin vb. etkin sosyal medya kanallarını ücretsiz kullanarak hedef kitlenizle yoğun etkileşim sağlarsınız.

6. Kendi kurumsal web sitenize sürekli trafik akışı sağlarsınız. Eğer bir web siteniz yoksa ArabulAnkara sistemindeki özel web alanını web siteniz gibi kullanabilirsiniz.

7. Ziyaretçi profili seçkin, ziyaretçi trafiği çok yüksek, saygın bir portal olan ArabulAnkara’nın referansına sahip olursunuz.

8. Yöneticileriniz için dijital pazarlama iletişimi konusunda verilen ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden faydalanırsınız.

9. Tüm bu çalışmalar için zaman, personel ayırmak zorunda kalmazsınız. Çalışmaların tamamı sizden alınan datalar ile ArabulAnkara tarafından yapılır, uygulanır ve raporlanır.

ArabulAnkara'ya özel uygulamalar:

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.