Bu sayfayı paylaş

ArabulAnkara’ya özel uygulamalar nelerdir?En doğru tanıtım, en düşük bütçe.

Online firma ekleme uygulaması yok

ArabulAnkara internet portalında, sıradan sitelerde olduğu gibi, her nevi firmanın kendisini portala kaydedebileceği online firma ekleme uygulaması yoktur. Bir firmanın üye olabilmesi için ArabulAnkara tarafından birebir görüşülerek, firma oluşumları ve faaliyetleri, kurumsal yapısı değerlendirilerek üyelik onayı gereklidir. Bu ayrıcalıklı özelliği ile güvenilirlik kazanan portal, internet kullanıcıları nezdinde firmalar için bir referans noktasına yükselmiştir. Bu uygulama aynı zamanda üyesi olan firmaların online itibarlarına katkı sağlamaktadır.

Üye firmalar dışında, reklam yayını yok

ArabulAnkara internet portalında, üyelerin tanıtımları dışında reklam, Google reklamları vb. yayınlanmaz. Portalda, kullanıcıların tüm dikkatini üye firmalara yoğunlaştıracak yayınlar yapılır.

Alışverişte tercih noktası

ArabulAnkara üye firmalarını, arayarak, irdeleyerek kaydettiği için, onların alıcısı konumundaki takipçilerine alışverişte tercih noktası olarak referans gösterir, tavsiye nitelikli gönderiler yayınlar.

En doğru tanıtım, en düşük bütçe

Firmalar için hatırı sayılır bir bütçe gerektiren sürdürülebilir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması, ArabulAnkara üye firmalarına sistem üzerinden yapılır ve extra hiçbir ücret talep edilmez.

ArabulAnkara, SEO’yu da kapsayan dijital pazarlama iletişim hizmet paketi ile üyelerine en düşük maliyetle en etkin tanıtım fırsatı sağlayan internet portalıdır.

ArabulAnkara, üye firmalarını sadece kendi sistemi içinde değil portal dışında da sürekli tanıtır.

ArabulAnkara, başta Ankaralılar olmak üzere, tüm Türkiye’deki internet kullanıcıları için, Ankara’yı ve birçok kategoride Ankara firmasını; ürünleri, hizmetleri, kampanyaları, kurumsal yapıları gibi pek çok açıdan detaylandırarak tek çatı altında sunan, internetteki ilk ve tek giriş kapısıdır. Firmalar ve müşterileri için bir rehber, referans ve buluşma noktasıdır.

ArabulAnkara'ya üye olan firma ne kazanır?


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.