Bu sayfayı paylaş

Ankara’ya kar geri dönüyorAnkara için haftanın hava durumu.

Yeni haftanın 2. yarısında hızla soğuma bekleniyor; bu da kar demek. Soğuk hava ülkeyi ve beraberinde Ankara’yı Çarşamba günü etkisi altına alacak. Yüksek basıncın etkisiyle karla karışık başlayan yağış kara dönecek. Kar önceki kadar etkili olmasa da, soğuk hava daha uzun sürecek.

Nem oranı hafta boyunca % 80‘lerde seyredecek.

Havanın açık olmasından dolayı gece-gündüz farkı fazla olacak. Ankara’da bu hafta özellikle geceleri soğuk geçecek ve don-buz yaşanacak. Sis, pus, don ve buza karşı sürücüler dikkatli olmalı.

Öğrenciler, öğretmenler, veliler için keyifli, mutlu geçecek bir hafta diliyoruz. Güzel haftalar Ankara!...

23 Ocak, Pazartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 3 derece, gece -6 derece. Hava sisli. Rüzgar doğudan saatte 9 km hızla, soğuk ve kuru esecek.

24 Ocak, Salı

Sıcaklık gündüz en yüksek 5 derece, gece -4 derece. Hava çok bulutlu / sisli. Rüzgar güneyden saatte 7 km hızla esecek.

25 Ocak, Çarşamba

Sıcaklık gündüz en yüksek 4 derece, gece -3 derece. Hava karla karışık yağmur / hafif kar yağışlı. Rüzgar doğudan saatte 6 km hızla soğuk esecek, ayazı da beraberinde getirecek.

26 Ocak, Perşembe

Sıcaklık gündüz en yüksek 2 derece, gece -10 derece. Hava kar yağışlı / kar fırtınası. Rüzgar kuzey batıdan saatte 12 km hızla esecek ve kar getirmeye devam edecek.

27 Ocak, Cuma

Sıcaklık gündüz en yüksek -1 derece, gece -10 derece. Hava kar yağışlı ve bulutlu. Rüzgar kuzey doğudan saatte 9 km hızla soğuk esecek.

28 Ocak, Cumartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek -1 derece, gece -9 derece. Hava çoğunlukla güneşli. Rüzgar kuzey doğudan saatte 6 km hızla soğuk esecek.

29 Ocak, Pazar

Sıcaklık gündüz en yüksek -1 derece, gece -8 derece. Hava zaman zaman güneşli. Rüzgar kuzey doğudan saatte 9 km hızla esmeye devam edecek.

30 Ocak- 5 Şubat haftası: Genellikle az bulutlu / zaman zaman güneşli geçecek; hafta ortalaması 5 derece olması bekleniyor. Açık havada zaman geçirmek için güzel bir hafta olabilir.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.