Bu sayfayı paylaş

“Ankara’nın Kalbi Ulus”TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesinin düzenlediği etkinlik bugün yapılacak

Dünya Mimarlık Günü etkinlikleri kapsamında, TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi Kent İzleme Merkezi tarafından bugün (11 Ekim 2018 Perşembe) saat 18.30’da “Ankara’nın Kalbi Ulus” konulu etkinlik gerçekleştirilecek. Etkinlikte, Ulus Meydanı Projesi ile gündemde olan Ulus, bilimsel yöntemler ışığında alanın uzmanlarıyla tartışmaya açılacak.

Etkinlik kapsamında Prof. Dr. Mehmet Tunçer “Ulus’un Potansiyelleri” başlığında konuşacak. Mimar, Ulaşım Uzmanı Erhan Öncü ise “Ulus ve Ulaşım” başlıklı konuşmasını yapacak. Konuşmalar TMMO Mimarlar Odası Ankara Şubesi Konferans Salonunda gerçekleştirilecek. (Adres: Konur Sokak No:4 / 3 Kızılay)

Her yılın Ekim ayının ilk Pazartesi gününden itibaren başlayan ve çeşitli etkinliklerle kutlanan Dünya Mimarlık Günü’nün 2018 yılı teması UIA tarafından “Mimarlık… Daha iyi bir dünya için” olarak belirlenmişti.

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi, gerçekleştirmekte olduğu Dünya Mimarlık Günü etkinliklerinde (1-29 Ekim) mimarlığın toplum hizmetinde ve daha iyi bir dünya adına üretiminde, Cumhuriyetin başkenti Ankara’dan başlayarak tüm kentlere sirayet adecek açılımlarla can suyu politikasını “Daha iyi bir gelecek için, Ankara için bir düşün olsun!” temasıyla gerçekleştiriyor; “Düşler Ankarası Cumhuriyetin kendisidir” diyor ve Ankaralıları etkinliklere davet ediyor.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.