Bu sayfayı paylaş

Ankara'nın en keyifli yeni yıl kutlaması Hotel SAMM'de.Sinem Yılmaz Trio ve Antipas ile “Merhaba 2017”

Yeni yıla nerede ve nasıl gireceğinize karar vermediyseniz şanslısınız. Çünkü 31 Aralık’ta Hotel SAMM’de Sinem Yılmaz Trio ve Antipas ile muhteşem bir gece sizi bekliyor.

Canlı müzik, özel yılbaşı menüsü, muhteşem lezzetler, sürprizler ve keyifli bir konaklama için geç kalmadınız.

Sinem Yılmaz Trio’nun yeni yıla özel şarkıları + Antipass’ın efsane şarkıları eşliğinde yılın son gecesini coşkulu, eğlenceli, keyifli geçirin!

Rezervasyon için Tel: 0312 447 9000Hotel SAMM, en iyi butik otel

Hürriyet Seyahat’in “Türkiye’nin kent merkezindeki en iyi 25 butik oteli”nden biri seçtiği Hotel SAMM klasik ve sanatsal çizgileri, nezih ve estetik ambiyansı, müzik kalitesi ile öne çıkıyor. Bu listede Hotel SAMM dışında Ankara’dan sadece Divan Çukurhan bulunuyor.

Sinem Yılmaz Tirio

Muhteşem sesi ve yorumuyla caz, R&B, funk, soul ve diğer farklı tarzlarda şarkılar söyleyen Sinem Yılmaz, yeni yıl gecenizi unutulmaz kılacak. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları mezunu olan; Nardis Genç Caz Vokal yarışması birincisi, müzisyen ve oyuncu Sinem Yılmaz birçok reklam, dizi müzikleri ve albüm çalışmasında yer aldı. En güzel şarkıları ve harika performansıyla 31 Aralık’ta Hotel SAMM sahnesinde sizlerle olacak.

AntipassKlasik pop rock yapmak üzere yola çıkan efsane grup Antipass, yeni yıl akşamı Hotel SAMM sahnesinde olacak. Rock’ın “babaları” Hakan Ertek (vokal, akustik gitar) Uğur Ersoy (vokal, elektrik ve akustik gitar ile klavyeler) Murat Bağcıoğlu (gitar, vokal) Rauf Arısoy (bas) ve Alper Perçinel (davul) ile unutulmaz bir gece sizi bekliyor.

Hotel SAMM’de “Merhaba 2017” partisi

31 Aralık’ta siz de Hotel SAMM’de olun; Sinem Yılmaz Trio ve Antipass ile 2017’ye tempolu, eğlenceli, keyifli, farklı bir başlangıç yapın.

Sahne mükemmel, ortam nezih, menü lezzetli, eğlence süper, konaklama keyifli...

Yeni bir başlangıç için tüm güzellikler bir arada. Hotel SAMM, Uğur Mumcu Caddesinde No. 19 GOP’ta.


Hotel SAMM Bistro & Spa

SAMM's bistro


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.