Bu sayfayı paylaş

Ankara’nın Dijital Pazarlama AjansıAnkaralı firmalar için yeni dijital pazarlama çözümleri

Berta Dijital, Ankara’da Ankaralı firmaların dijital pazara etkin bir şekilde konumlanabilmesini sağlayacak yeni çözümler sunuyor.

Berta Dijital, Ankara’da reklamcılık ve halkla ilişkiler alanında 26 yıllık deneyime sahip uzman bir ekibin öncülüğünde kuruldu. Şirket, dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir ekibi de bünyesine ilave ederek hizmet vermeye başladı.

Dijital pazarlamanın başlangıcı olan dijital pazarlama trendlerine uygun web site yapımından başlayarak “web sitesinin güncellenmesi, SEO, arama motoru optimizasyonu, varış sayfaları, içerik yaratma, içerik pazarlama, kampanyalara özel tasarımlar, e-ticaret siteleri, online itibar, sosyal medya, dijital reklamlar...” derken uzayıp giden bu uzmanlık çalışmalarını bir firmanın kendi bünyesinde yapabilmesi neredeyse imkansız. Yapılsa bile bu konuda ikame edeceği elemanların maliyeti çok yüksek. Dışarıdan bir ajansa yaptırmanın maliyeti de öyle çok küçük bütçeler değil.

Ankara firmalarına özel dijital çözümler

Berta Dijital, Ankaralı bir ajans olarak Ankaralı firmalara özel ekonomik, dijital pazarlama çözümleri geliştirdi. Amaç, Ankaralı firmaların tüm web sorunlarını, dijital tanıtımlarını ekonomik bir şekilde etkin uygulamalarla çözmek. Firmaların dijital pazarın nimetlerinden faydalanarak satışlarını artırmalarını sağlamak.

Ankaralıların ilgiyle takip ettiği ve şu anda okumukta olduğunuz ArabulAnkara.com da bir Berta Dijital projesidir. ArabulAnkara.com Ankaralı firmaların dijital tanıtımına etkin katkıda bulunan bir portal. Berta Dijital, çalıştığı Ankara firmalarının tanıtımını, kampanyalarını, haberlerini ArabulAnkara üzerinden ücretsiz olarak geniş bir kitleye ulaştırabiliyor.

Eğer siz de Ankara’da bir firmanın sahibi iseniz web sitesi yapımı, e-ticaret yazılımları, seo, tüm dijital pazarlama teknolojileri ,online itibar yönetimi, sürdürülebilir pazarlama networkleri konularında Berta Dijital ile çalışabilirsiniz.

Berta Dijital Tel: 0312 442 37 33

E-Mail: berta@bertadijital.com

www.bertadijital.com

ArabulAnkara / Berta Dijital

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.