Bu sayfayı paylaş

Ankara’da yağmur molasıAnkara için haftanın hava durumu.

Yağmurlu gelen Nisan’ı güneşli uğurlayacağız. Pazartesi-Salı geceleri eksili derecelerde; fakat Çarşamba’dan itibaren sıcaklıklar yükselmeye başlayacak ve Ankara’ya bahar havası hakim olacak.

Bugün hava mevsim ortalamalarının altında olsa da Perşembe’den itibaren 20 derecenin üzerini göreceğiz. Ama bu yağmurlar bitti anlamına gelmiyor, Mayıs’ı da yağmurla karşılayacağız...

Nisan çiçekleri kadar renkli bir hafta diliyoruz.

24 Nisan, Pazartesi

Bugün sıcaklık gündüz en yüksek 10, gece -1 derece; hava kısa süreli yağışlı ve bulutlu. Rüzgar batıdan saatte 22 km hızla esiyor.

25 Nisan, Salı

Sıcaklık gündüz en yüksek 13, gece -2 derece; hava az bulutlu ve güneşli olacak. Rüzgar doğudan saatte 9 km hızla esecek.

26 Nisan, Çarşamba

Sıcaklık gündüz en yüksek 17, gece 3 derece; hava az bulutlu ve güneşli olacak. Rüzgar güney doğudan saatte 9 km hızla esecek.

27 Nisan, Perşembe

Sıcaklık gündüz en yüksek 20, gece 5 derece; hava parçalı bulutlu, zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar doğudan saatte 9 km hızla esecek.

28 Nisan, Cuma

Sıcaklık gündüz en yüksek 22, gece 7 derece; hava hava parçalı bulutlu, zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar güney doğudan saatte 7 km hızla esecek.

29 Nisan, Cumartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 27, gece 10 derece; hava bulutlu ve zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar güney doğudan saatte 9 km hızla esecek.

30 Nisan, Pazar

Sıcaklık gündüz en yüksek 29, gece 11 derece; hava bulutlu, zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar güney doğudan saatte 15 km hızla esecek.

1-7 Mayıs haftası

Haftanın 3 gününün yağışlı, diğer günlerin bulutlu olması bekleniyor. Hafta ortalaması tahmini gündüzleri 22, geceleri 9 derece.


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.