Bu sayfayı paylaş

Ankara’da yağmur devam edecekAnkara için haftanın hava durumu.

Şemsiyenizi yanınızdan ayırmayacağınız bir hafta yaşanacak. Hava neredeyse tüm hafta boyunca yağışlı, haftanın ikinci yarısı serin olacak.

Rüzgar güney yönlerden orta, zaman zaman kuvvetli esecek. Haftanın en yüksek nem ortalaması % 85 olacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, Pazar günü havanın yağışlı ve soğuk olması bekleniyor; tören alanları ve çocukların kıyafetleri için önlem almakta yarar var.

Bayramımız kutlu, geleceğimiz güzel olsun.

18 Nisan, Salı

Sıcaklık gündüz en yüksek 16, gece 6 derece; hava gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. (Kuzey batı bölgelerde sıcaklıklar daha düşük, yağış daha kuvvetli.) Rüzgar güney batıdan saatte 27 km hızla sert esecek; lodos yağış getirmeye devam edecek.

19 Nisan, Çarşamba

Sıcaklık gündüz en yüksek 18, gece 3 derece; hava parçalı bulutlu, zaman zaman güneşli olacak. (Kuzey doğu bölgelerde sıcaklıklar daha düşük.) Rüzgar güney batıdan saatte 14 km hızla esecek.

20 Nisan, Perşembe

Sıcaklık gündüz en yüksek 21, gece 6 derece; hava gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. (Yağış orta ve batı bölgelerde daha etkili.) Rüzgar güney batıdan saatte 22 km hızla esecek.

21 Nisan, Cuma

Sıcaklık gündüz en yüksek 17, gece 7 derece; hava Ankara’nın genelinde sağanak yağışlı olacak. Gece de yağmur ihtimali var. Rüzgar güney batıdan saatte 23 km hızla esecek.

22 Nisan, Cumartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 10, gece 2 derece; hava Ankara’nın genelinde yağmurlu, yüksek kesimlerde kar yağışlı olacak. Yağmur gece de aralıklarla devam edecek. Rüzgar kuzey batıdan saatte 15 km hızla esecek.

23 Nisan, Pazar

Sıcaklık gündüz en yüksek 16, gece 1 derece. Hava parçalı bulutlu ve sağanak yağışlı olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte 20 km hızla serin esecek.

24 - 30 haftası hava nasıl olacak? Salı ya da Çarşamba ile, Pazar günleri dışında çoğunlukla az bulutlu / güneşli geçecek. Hafta ortalaması gündüzleri 20, geceleri 6 derece olacak.

*5 günlük tahmin haritası kaynak: MGM


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.