Bu sayfayı paylaş

Ankara’da yağış bekleniyorAnkara için haftanın hava durumu.

“Kalendere kış geliyor demişler, titremeye hazırım demiş.” Ankaralıların da titreme zamanı geldi maalesef. Sonuçta “Yaz yalan, kış gerçek.”

Poyraz, Kafkaslardan Karadeniz’e soğuk hava ve yağış getirecek. Kuzeyde oluşan yüksek basınç ve beraberinde kuzeyden esen soğuk rüzgar, ülke genelinde havanın Salı gününden itibaren soğumasına neden olacak ve Ankara’yı da etkisi altına alacak. Hava soğuyacak. Pazartesi ve Cuma yağış olacak.

Nem oranı fazla, geceler soğuk, gece-gündüz farkı yüksek. Aman dikkat!

24 Ekim, Pazartesi: Gündüz en yüksek 18 derece, hava çok bulutlu olacak. Akşama doğru yağmur geçişleri bekleniyor. Rüzgar kuzeyden saatte 16 km hızla esecek. Nem oranı, en yüksek % 92 olacak. Gece en yüksek 7 derece, hava az bulutlu olacak.

25 Ekim, Salı: Gündüz en yüksek 16 derece, hava parçalı bulutlu olacak. Rüzgar kuzeyden saatte 9 km hızla esecek. Nem oranı yine yüksek, % 91 olacak. Gece en yüksek 4 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

26 Ekim, Çarşamba: Gündüz en yüksek 14 derece; hava az bulutlu olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte 6 km hızla esecek. Gece en yüksek 2 derece, hava çoğunlukla bulutlu olacak.

27 Ekim, Perşembe: Gündüz en yüksek 18 derece, hava az bulutlu / kısmen güneşli olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 6 km hızla esecek; yağmur ve nem taşıyacak. Gece en yüksek 5 derece, hava çoğunlukla bulutlu olacak.

28 Ekim, Cuma: Gündüz en yüksek 19 derece, hava bulutlu / yağmurlu olacak. Rüzgar batıdan saatte 12 km hızla esecek ve havayı birkaç derece ısıtacak. Gece en yüksek 6 derece, hava parçalı bulutlu olacak.

29 Ekim, Cumartesi: Gündüz en yüksek 20 derece, hava bulutlu olacak. Rüzgar kuzey batıdan saatte 9 km hızla esecek. Gece en yüksek 4 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

30 Ekim, Pazar: Gündüz en yüksek 16 derece, hava çoğunlukla güneşli olacak. Rüzgar kuzey batıdan saatte 6 km hızla esecek. Gece en yüksek 1 derece, hava açık olacak.

Güzel bir hafta diliyoruz; sağlıklı, mutlu, huzurlu geçsin.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.