Bu sayfayı paylaş

Ankara’da trafiğe kapatılacak yollarAnkara trafiğine 3 gün dikkat.

• 20 Mayıs Cumartesi

Ankara Valiliği 20 Mayıs Cumartesi günü araç trafiğine kapatılacak yollar ile ilgili duyuru yaptı. Valiliğin kapatılacak yollara ilişkin basın duyurusu şöyle:

“20 Mayıs 2017 Cumartesi günü, saat 10.00’da HDP (Halkların Demokratik Partisi) Genel Merkezi organizesinde, Tahran Caddesi’nde bulunan Dünya Ticaret Merkezinde “3. Olağanüstü Büyük Kongre” yapılacağı bildirilmiştir.

Söz konusu kongre nedeniyle 20 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 07.00’den itibaren kongre sona erene kadar Tahran Caddesi (John F. Kennedy Caddesi ile Bülten Sokak arası) ve Büklüm Sokak (Tahran Caddesi ile Abay Kunanbay Caddesi arası) araç trafiğine kapatılacaktır.

Bu güzergâhları kullanan vatandaşlarımızın, trafiğe kapatılan yol durumunu dikkate almalarının faydalı olacağı değerlendirilmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

• 21 Mayıs Pazar

Valiliğin web sayfasında henüz yayınlanmamakla birlikte, 21 Mayıs Pazar günü Ankara Arena Spor Salonunda saat 10:00’da başlayacak AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi nedeniyle bölgedeki (Ulus ve çevresi, Tren Garı ve çevresi, Hipodrom ve çevresi vb.) araç ve yaya trafiğinin etkileneceğini anımsatırız.

• 19 Mayıs Cuma

19 Mayıs Cuma günü, Anıtkabir ziyaretleri için Anıttepe ve çevresi (Gençlik Cad. Tandoğan/Anadolu Meydanı, M. Fevzi Çakmak Cad. vb.) erken saatlerden itibaren araç trafiğine kapalı olacaktır. 19 Mayıs akşamı, saat 20:00’de de Anıtpark’ta Funda Arar konseri başlayacak, araç ve yaya trafiğini dikkate alınız.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.