Bu sayfayı paylaş

Ankara’da su kesintisi: 25 MayısBugün Ankara’nın bazı yerlerinde su kesilecek.

ASKİ, şebeke arızası ve deplase çalışması nedenleriyle bugün Ankara’nın bazı ilçe ve mahallelerinde su kesintisi yapıyor.

Ayaş 10:00-17:00 saat aralığında: Sinanlı Mahallesi içerisindeki şebeke arızası nedeniyle Sinanlı Mahallesi, Mahkeme Mahallesi, Cuma Mahallesi, Hoca Sinan Mahallesinde su kesintisi yapılıyor.

Beypazarı 10:41-16:00 saat aralığında: Ayvaşık Mahallesi, Sait Yavaş Sokak içerisindeki şebeke arızası nedeniyle Ayvaşık Mahallesi, Hastane Mahallesi, Oğuzkent Mahallesi, Boztepe mevkiinde su kesintisi yapılıyor.

Çankaya 08:00-14:00 saat aralığında: Keklikpınarı Mahallesi, 899.Cadde içerisindeki 125 mm ve 350 mm'lik deplase çalışması nedeniyle Keklikpınarı Mahallesi, Mürsel Uluç Mahallesi, İlker Mahallesi üst kodları ve Oran Mahallesi alt kodlarında su kesintisi yapılıyor.

Keçiören 08:00-17:00 saat aralığında: Atapark Mahallesi, 1248 Sokak içerisindeki şebeke arızası nedeniyle, Atapark Mahallesi ve Ufuktepe Mahallesinde su kesintisi yapılıyor.

Pursaklar 09:58-11:30 saat aralığında: Altınova Mahallesi içerisindeki şebeke arızası nedeniyle, Altınova Mahallesinde su kesintisi yapılıyor.

Not. ASKİ’nin duyurusunda, arızaların giderilme saatinin ev ya da işyerinin konumuna ve arızanın büyüklüğüne göre birkaç saat kadar farklılık gösterebileceği belirtiliyor.

İstek, öneri ve şikayetleriniz için Alo Mavi Masa: 153

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.