Bu sayfayı paylaş

Ankara’da hava soğuyorAnkara soğuk havanın etkisine giriyor.

Balkanlardan gelen ve kuzeydeki soğuk havayı bize taşıyan rüzgarların da etkisiyle Türkiye genelinde sıcaklıklar aşama aşama azalıyor.

Yüksek basınç ve kuzeyli rüzgarlar Ankara’da da havanın soğumasına yol açıyor. Hafta başı itibariyle Ankara’da hava birkaç gün bulutlu olacak; Perşembe’den itibaren güneşli, fakat yine soğuk olacak.

Geceleri hava sıcaklığı sıfırın altında düşecek ve meşhur Ankara ayazı etkisini göstermeye başlayacak. Yüksek kesimlerde kar görülebilir. Kışlık kıyafetleri giymenin zamanı geldi.

14 Kasım, Pazartesi: Gündüz en yüksek 14 derece, hava az bulutlu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar batıdan 10 km hızla esecek. Nem oranı, en yüksek % 87 olacak. Gece 5 derece, hava az bulutlu olacak.

15 Kasım, Salı: Gündüz en yüksek 11 derece, bulutlanma artacak. Karayel kuzey batıdan saatte 8 km hızla esecek ve soğuk hava taşıyacak. Nem oranı % 90’a kadar yükselebilecek. Gece 1 derece, hava çoğunlukla bulutlu olacak.

16 Kasım, Çarşamba: Gündüz en yüksek 8 derece; hava çok bulutlu olacak. Rüzgar kuzey batıdan saatte 11 km hızla esecek. Gece -2 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

17 Kasım, Perşembe: Gündüz en yüksek 8 derece, hava çoğunlukla güneşli olacak. Poyraz kuzey doğudan saatte 6 km hızla esecek. Gece -5 derece, hava açık olacak.

18 Kasım, Cuma: Gündüz en yüksek 10 derece, hava çoğunlukla güneşli olacak. Rüzgar doğudan saatte 5 km hızla esecek. Gece -4 derece, hava açık olacak.

19 Kasım, Cumartesi: Gündüz en yüksek 14 derece, hava güneşli olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte 6 km hızla esecek. Gece -3 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

20 Kasım, Pazar: Gündüz en yüksek 13 derece, parçalı bulutlu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar doğudan saatte 4 km hızla esecek. Gece -3 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

Hava soğuyacak olsa da kalbiniz ve hayatınız sıcak olsun. Güzel bir hafta diliyoruz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.