Bu sayfayı paylaş

Ankara’da hava birkaç gün soğuk olacakAnkara’da bu haftanın hava durumu.

Haftaya biraz soğuk başlasak da Perşembe’den itibaren hava ılık olacak.

Soğuk algınlığı riski nedeniyle tedbirli olmakta yarar var. Yağmurlu ve nemli havadan etkilenenlerin de dikkat etmesi gerekiyor.

31 Ekim, Pazartesi: Gündüz en yüksek 11 derece, hava bulutlu ve bölgesel yağmur geçişli olacak. Rüzgar batıdan saatte 14 km hızla esecek; ılık hava, yağmur ve nem taşıyacak. Nem oranı, en yüksek % 94 olacak. Gece en yüksek 3 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

1 Kasım, Salı: Gündüz en yüksek 8 derece, hava bulutlu ve yağmurlu olacak. Rüzgar batıdan saatte 15 km hızla esecek. Nem oranı yine yüksek, % 84 olacak. Gece en yüksek 0 derece, hava açık ve soğuk olacak.

2 Kasım, Çarşamba: Gündüz en yüksek 9 derece; hava parçalı bulutlu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 7 km hızla esecek. Gece en yüksek -2 derece, hava açık olacak.

3 Kasım, Perşembe: Gündüz en yüksek 15 derece, hava az bulutlu /zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar batıdan saatte 9 km hızla esecek. Gece en yüksek -1 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

4 Kasım, Cuma: Gündüz en yüksek 15 derece, hava çok bulutlu olacak. Rüzgar batıdan saatte 11 km hızla esecek. Gece en yüksek 4 derece, hava sağanak yağışlı olacak.

5 Kasım, Cumartesi: Gündüz en yüksek 16 derece, hava az bulutlu /zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar batıdan saatte 6 km hızla esecek. Gece en yüksek 5 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

6 Kasım, Pazar: Gündüz en yüksek 17 derece, hava az bulutlu /çoğunlukla güneşli olacak. Rüzgar güneyden saatte 4 km hızla esecek. Gece en yüksek 5 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

Sağlıkla, mutlulukla, başarıyla geçecek güzel bir hafta dileriz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.