Bu sayfayı paylaş

Ankara’da hafta sonu keyfiBu hafta sonu nereye gitmeli?

• 16 Haziran Cuma

Dolce Caz Vokal Grubu

Ankara’nın üç güzel sesi 16 Haziran’da SAMM’s bistro sahnesinde olacak. Dolce Caz Vokal Grubu üyeleri Merve Erdal, Duygu Yücesoy ve Damla Güneş, kendi aranjmanlarından müzikallere; caz standartlarından ballad, bossa nova, gospel müziğine uzanan geniş repertuvarlarları, koreografi eşliğinde gerçekleştirecekleri renkli ve eğlenceli konserleriyle sizlere keyifli bir caz akşamı yaşatacak. Dolce Caz Vokal Grubuna piyanoda Janusz Szprot, kontrbasta Murat Ulus ve davulda Serkan Alagök eşlik edecek. Rez. Tel. 0312 447 9000

Açık Hava Film Gösterimi: American Honey

Aile içi şiddet ve yoksulluktan ibaret hayatını ani bir kararla geride bırakan 18 yaşındaki Star’ın dergi aboneliği satan bir gruba eklenerek çıktığı uzun yolculuğu konu alan, Andrea Arnol’un yönettiği filmin başrolünde Sasha Lane, âşık olduğu Jake rolünde ise Shia LaBeouf var. Film İngilizce seslendirmeli, Türkçe altyazılı, 162 dakika. Biletleri CerModern mağazadan ve etkinlik günü saat 17:30'dan itibaren CerModern bilet gişesinden temin edebilirsiniz.

MFÖ konseri

Efsane Ankara’da! ODTÜ Vişnelik’teki konser saat 21:00‘de başlayacak, biletler biletix’te.

• 17 Haziran Cumartesi

Cihan İşli Band

Ankara’da yine caz rüzgarı esecek. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Caz Bölümünün yıldızı parlayan genç yetenekleri Cihan İşli (vokal), Umut Tosunlar (piyano), Selçuk Canberk Dağtekin (bas) ve Burak Durman (davul) SAMM’s bistro sahnesinde olacak. Rez. Tel. 0312 447 9000

Ankara sinemaları: Gösterimdeki filmler

Filmi sinema atmosferinde izlemeyi sevenlerdenseniz ya da çocuklarınızla birlikte gidecek bir yer düşünüyorsanız Ankara sinemalarında gösterimde olan filmler şunlar: Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı, Kedi, Gençlik Başımda Duman, Arabalar 3, Wonder Woman, Salur Kazan: Zoraki Kahraman, Mumya, Sniper: Duvar, Genç Karl Marx, Sinyalciler, 11, Deccal 2, Bir Nefes, Dokuzuncu Hayat, Vampir Cehennemi: İstila, Eşik, Sarı Sıcak, Kaptan Düşükdon.

• 17-18 Haziran Cumartesi-Pazar

Uluslararası Çok Kısa Filmler Festivali Ankara

Fransa merkezli, 19 yıllık geçmişe sahip, 30 ülke ve 90 şehirde aynı anda gerçekleşecek festival tüm Ankaralılara açık ve ücretsiz olacak. Gösterimler, Yıldız Ankara Fransız Kültür Merkezi kütüphanesinde (K. Adenauer Cad. No. 30) 17 Haziran’da saat 15:00’te, 18 Haziran’da saat 12:00’de başlayacak. Bu yıl uluslararası yarışma bölümünde 36 çok kısa film yarışacak.

Butik Dondurma Festivali ve Gripin konseri

İki gün sürecek etkinlikler kapsamında, 14:30-22:30 saat aralığında dondurma ikramı, dj performansları, dondurma atölyeleri yapılacak. Gripin konseri Pazar günü saat 21:00‘de başlayacak. Festival ve konser Karum AVM çim alan ve terasta, biletler biletix’te.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.