Bu sayfayı paylaş

Ankara’da güneşli son günlerAnkara’da haftanın hava durumu.

Gündüzleri az bulutlu, zaman zaman güneşli, zaman zaman sisli, nem oranının düşük olduğu bir hafta yaşayacağız. Gündüz sıcaklıkları birkaç derece yükselirken geceler serin geçmeye devam edecek. Bu hafta yağış yok, haftaya ise neredeyse yağışsız gün yok. Kuraklık kaygısının yaşandığı günlerde havanın yağış açısından mevsim normallerine dönmesi iyi haber.

21 Kasım, Pazartesi: Gündüz en yüksek 15 derece, hava az bulutlu, yer yer puslu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar doğudan 6 km hızla esecek. Gece –2 derece, hava açık olacak.

22 Kasım, Salı: Gündüz en yüksek 16 derece, hava genellikle güneşli olacak. Rüzgar doğudan 9 km hızla esecek. Gece -3 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

23 Kasım, Çarşamba: Gündüz en yüksek 14 derece; hava güneşli olacak. Rüzgar doğudan saatte 8 km hızla esecek. Gece -4 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

24 Kasım, Perşembe: Gündüz en yüksek 13 derece, hava az bulutlu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte 6 km hızla esecek. Gece -5 derece, hava çok bulutlu olacak.

25 Kasım, Cuma: Gündüz en yüksek 13 derece, hava çoğunlukla güneşli olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 6 km hızla esecek. Güneyli rüzgarlar birkaç gün sonra yağışa neden olacak. Gece -5 derece, hava açık olacak.

26 Kasım, Cumartesi: Gündüz en yüksek 14 derece, hava güneşli olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 6 km hızla esecek. Gece -2 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

27 Kasım, Pazar: Gündüz en yüksek 12 derece, çoğunlukla bulutlu/zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 4 km hızla esecek. Gece 0 derece, hava az bulutlu olacak.

28 Kasım haftasına sağanak yağışla başlayacağız ve hafta boyunca güneşi çok az göreceğiz. Çarşamba kar ihtimali var. Gelecek hafta hava ortalama 10 derecede seyredecek; bulutlu, yağmurlu ve kar yağışlı geçecek. Üzerinize yağan sevgi ve mutluluk olsun. Güzel bir hafta diliyoruz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.