Bu sayfayı paylaş

Ankara’da bahar havasıAnkara’da bu haftanın hava durumu.

Bu hafta, güneyden ve güney batıdan esecek rüzgarların da etkisiyle, ılık ve nemli bir hafta yaşayacağız. Gündüz sıcaklıkları yükselirken geceler göreceli olarak serin geçmeye devam edecek.

Ilık hava hafta sonuna kadar etkisini sürdürecek; Perşembe ve Cumartesi günleri yağış bekleniyor.

7 Kasım, Pazartesi: Gündüz en yüksek 19 derece, hava az bulutlu/kısmen güneşli olacak. Lodos saatte 15 km hızla, ılık esecek. Nem oranı, en yüksek % 68 olacak. Gece en yüksek 6 derece, hava çok bulutlu olacak.

8 Kasım, Salı: Gündüz en yüksek 21 derece, hava çok bulutlu olacak. Rüzgar güneyden saatte 15 km hızla, ılık esecek. Nem oranı, en yüksek, % 83 olacak. Gece en yüksek 7 derece, hava çok bulutlu olacak.

9 Kasım, Çarşamba: Gündüz en yüksek 24 derece; hava bulutlu/kısmen güneşli olacak. Rüzgar güneyden saatte 18 km hızla, sıcak esecek. Gece en yüksek 12 derece, hava bulutlu olacak.

10 Kasım, Perşembe: Gündüz en yüksek 21 derece, hava çok bulutlu/yağışlı olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 38 km hızla, sert esecek. Gece en yüksek 11 derece, hava az bulutlu olacak.

11 Kasım, Cuma: Gündüz en yüksek 18 derece, hava çok bulutlu olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 19 km hızla, ılık esecek. Gece en yüksek 9 derece, hava az bulutlu olacak.

12 Kasım, Cumartesi: Gündüz en yüksek 13 derece, hava çok bulutlu/yağışlı olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 13 km hızla esecek. Gece en yüksek 2 derece, hava az bulutlu olacak.

13 Kasım, Pazar: Gündüz en yüksek 14 derece, hava az bulutlu/kısmen güneşli olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 11 km hızla esecek. Gece en yüksek 3 derece, hava az bulutlu olacak.

Dileklerinizin gerçekleşeceği güzel bir hafta diliyoruz. Şansınız bol, hava zaman zaman bulutlu olsa da, hayatınız renkli olsun.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.