Bu sayfayı paylaş

Ankara’da 3 gün yağış bekleniyorAnkara için haftanın hava durumu.

Haftaya güneşli başladık; fakat Perşembe’den itibaren yağış bekleniyor.

Yurt geneli ile birlikte Ankara da Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri yağmurlu, nemli ve haftanın ilk yarısına oranla daha serin olacak.

Nisan ayında toplam 11 günün yağışlı geçmesi, Nisan ortalamasının gündüzleri 17 / 18 derece olması bekleniyor.

Yağmur bereketinde, bahar güzelliğinde bir hafta geçirmenizi dileriz.

3 Nisan, Pazartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 18 derece, gece 3 derece. Hava güneşli, nadiren az bulutlu olacak. Rüzgar güney doğudan saatte 10 km hızla esecek.

4 Nisan, Salı

Sıcaklık gündüz en yüksek 21 derece, gece 5 derece. Hava parçalı bulutlu, ara ara güneşli olacak. Rüzgar güneyden saatte 11 km hızla esecek.

5 Nisan, Çarşamba

Sıcaklık gündüz en yüksek 21 derece, gece 8 derece. Hava çok bulutlu ve nadiren güneşli olacak, gece ara ara yağış bekleniyor. Rüzgar güney batıdan saatte 19 km hızla esecek.

6 Nisan, Perşembe

Sıcaklık gündüz en yüksek 18 derece, gece 9 derece. Hava çok bulutlu, sağanak yağışlı / gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Yağış ara ara gece de devam edecek. Rüzgar batıdan saatte 6 km hızla esecek.

7 Nisan, Cuma

Sıcaklık gündüz en yüksek 16 derece, gece 5 derece. Hava az bulutulu ve sağanak yağışlı olacak. Yağış ara ara gece de devam edecek. Rüzgar güney batıdan saatte 14 km hızla esecek.

8 Nisan, Cumartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 14 derece, gece 1 derece. Hava ara ara sağanak yağışlı olacak, yağış gece de devam edecek. Rüzgar batıdan saatte 7 km hızla esecek.

9 Nisan, Pazar

Sıcaklık gündüz en yüksek 12 derece, gece 0 derece. Hava parçalı bulutlu ve güneşli olacak. Rüzgar batıdan saatte 9 km hızla esecek.

10 Nisan – 16 Nisan haftası nasıl olacak? Çoğunlukla güneşli geçecek. Hafta ortalaması gündüzleri 19, geceleri 5 derece olacak.


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.