Bu sayfayı paylaş

Ankara’da 3 gün 3 etkinlikHafta bitti, eğlence başladı.

Yoğun ve yorucu geçen iş günlerinden sonra dinlenme ve eğlenme için seçenekleri değerlendirmek isterseniz bu yazı sizin için.

1. Aydın Kahya ve Şenay Ocak... Bu Cuma!

Bir maestro, Prof. Erol Erdinç.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Caz Anasanat Dalı Caz Vokal Bölümü Öğretim Görevlisi; Ankara doğumlu olan, Ankara’dan dünya sahnelerine uzanan bir ses, bir yorumcu Aydın Kahya.

Ankara’da Turizm Rehberliği ve Uluslararası İlişkiler dallarında iki fakülte bitiren, Ankara’da yaşayan ve HÜ Ankara Devlet Konservatuvarı Caz Anasanat Dalı Caz Vokal Bölümünde eğitimini sürdüren Şenay Ocak.

Ahmet Elmas (sax), Erol Erdinç (piyano), Cem Malak (bas) ve Burak Bulut (davul) eşliğinde SAMM’s bistro sahnesindeler. Kaçırılmayacak bir konser ve öncesinde Hotel SAMM lezzetleriyle kaçırılmayacak bir akşam yemeği.

Tarih: 31 Mart, saat 20:30

Rezervasyon Tel: 312 447 9000

SAMM’s bistro Adres: Uğur Mumcu Cad. No.19 GOP

2. Tango Plus... Bu Cumartesi!

Klasik Anjantin tangolarından günümüz tangolarına uzanmaya ne dersiniz... Meltem Anafarta Şendağ (vokal), Burak Şendağ (bandoneon) Özge Erdem (keman), Onur Aymergen (gitar), Kaan Yüksel (piyano) ve Altuğ Bayrak (kontrabas) performansına, dans gösterileri ile Murat Gürmen & Nilüfer Taşkan, Yalçın Badem & Berkil Kübra Badem ve Alper Keleş & İzel Yelken eşlik ediyor.

Tarih: 1 Nisan, saat 20:00

Biletler biletix’te.

Yer: ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu

3. Bir Tenor Aranıyor... Bu Pazar!

Ankara Devlet Opera ve Balesinin sahnelediği 2 perdelik müzikal komedi Bir Tenor Aranıyor; bu pazar Leyla Gencer Sahnesinde. Ken Ludwig’in yazdığı, Doğan Çelik’in yönettiği müzikal komedide ünlü bir İtalyan tenorun küçük bir otel odasında başından geçen gülünç olaylar anlatılıyor. 16 dilde, 25 ülkede sahnelenen; müzikallerin Oscar’ı olarak bilinen Tony Ödülleri dahil pek çok ödül alan müzikli oyunda aşk, dostluk, çıkar ilişkileri, kıskançlıklar ve yanlış anlamaların tempolu koşuşturması ve komik olaylar dizisi işleniyor.

Tarih: 2 Nisan, saat 16:00

Biletler biletiva’da.

Leyla Gencer Sahnesi adres: Bağdat Caddesi, Gimat, Yenimahalle.


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.