Bu sayfayı paylaş

Ankara’yı yağmurlu bir hafta bekliyor.Bu hafta Ankara’da hava genellikle bulutlu, yağmurlu ve serin olacak.

Ankara, Mayıs’ın son haftasında da yine yağışlı geçecek.

• Hava sıcaklığı yağışlarla birlikte 2-4 derece azalacak ve mevsim normallerinin biraz altına düşecek.

• Salı haftanın tek güneşli ve sıcak günü olacak.

• Rüzgar zaman zaman fırtınaya dönüşebilir.

• Rüzgar ve nem oranının yüksekliği yaşlıları ve hastaları rahatsız edebilir, dikkat.

• Bu hafta sonu için açık hava etkinliği planlamamanızı öneririz.

• Gök gürültülü sağanak yağış Ülke genelinde de etkili olacak.

• Gelecek hafta (30 Mayıs-5 Haziran) Ankara biraz daha sıcak ve güneşli olacak.

Ankara’da hava durumu

23 Mayıs Pazartesi: Hava serin, gündüz en yüksek 16 derece olacak. Gök gürültülü sağanak yağışlı ve fırtınalı bir gün bekleniyor. Nem oranı en yüksek % 96, rüzgar saatte 18 km olacak. Gece en düşük 9 derece, hava gök gürültülü, rüzgar kuvvetli.

24 Mayıs Salı: Haftanın en sıcak günü olacak. Gündüz en yüksek 20 derece. Hava parçalı bulutlu, ara ara güneşli. Nem oranı en yüksek % 92, rüzgar saatte 10 km. Yağış beklenmiyor. Gece en düşük 10 derece, hava parçalı bulutlu. Gece de yağış beklenmiyor.

25 Mayıs Çarşamba: Gündüz en yüksek 22 derece, gök gürültülü sağanak yağışlı. Nem oranı en yüksek % 62, rüzgar saatte 20 km. Gece en düşük 10 derece, çoğunlukla bulutlu ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

26 Mayıs Perşembe: Gündüz en yüksek 19 derece, gök gürültülü sağanak yağışlı, ara ara güneşli. Nem oranı en yüksek % 86, rüzgar saatte 19 km. Gece en düşük 9 derece, hava parçalı bulutlu ve sağanak yağışlı.

27 Mayıs Cuma: Gündüz en yüksek 17 derece. Yağmurlu, ara ara güneşli, geç saatlerde gök gürültülü sağanak yağışlı. Nem oranı en yüksek % 90, rüzgar saatte 8 km. Gece en düşük 8 derece, hava çoğunlukla bulutlu.

28 Mayıs Cumartesi: Gündüz en yüksek 19-20 derece, ara ara bulutlu, yağmur da yağabilir. Nem oranı yine yüksek olacak, rüzgar saatte 9 km. Gece en düşük 9-10 derece, ara ara bulutlu.

29 Mayıs Pazar: Gündüz en yüksek 21-22 derece, ara ara sağanak yağışlı. Nem oranı yüksek ve rüzgar saatte 24 km olacak. Gece en düşük 10 derece, ara ara bulutlu.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.