Bu sayfayı paylaş

Ankara’yı bu hafta nasıl bir hava bekliyor?Ankara için 7 günlük hava durumu.

Ankara’da Çarşamba gününe kadar hava yağmurlu, bulutlu, serin ve nemli olacak. Bu hava koşullarından etkilenen hastaların dikkat etmesi gerek.

Pazartesi salı sel riski var. Yağış Çarşamba gününden itibaren etkisini yitirecek ve güneş yüzünü gösterecek.

Rüzgarlar kuzeyden esse de sıcaklıklar yükselecek. Balkanlardan ve güney doğudan gelen alçak basınç da havanın sıcak olmasını sağlayacak. Hava sıcaklığı mevsim normallerine dönecek.

Ankara’nın kuzeyi aralıklı yağışlar alırken güneyine daha az yağacak.

İşte Ankara için bu haftanın hava tahmini:

29 Ağustos Pazartesi: Gündüz en yüksek 29-30 derece, hava yer yer sağanak yağışlı olacak. Öğleden sonra sel riski var, dikkat! Hissedilen sıcaklık 33 derece. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 16 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 88 olacak. Gece en yüksek 18 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

30 Ağustos, Salı: Gündüz en yüksek 29 derece, hava gök gürültülü ve sağanak yağışlı olacak. Sel riski devam ediyor. Hissedilen sıcaklık 32 derece. Rüzgarlar batıdan saatte 11 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 78 olacak. Gece en yüksek 18-19 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

31 Ağustos, Çarşamba: Gündüz en yüksek 28-29 derece, hava bölgesel yağmur geçişleriyle birlikte çoğunlukla parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 32 derece. Rüzgarlar kuzeyden saatte 13 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 82 olacak. Gece en yüksek 18 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

1 Eylül, Perşembe: Gündüz en yüksek 29-30 derece, hava parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 33 derece. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 16 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 73 olacak. Gece en yüksek 15-17 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

2 Eylül, Cuma: Gündüz en yüksek 30 derece, hava az bulutlu / çoğunlukla güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 34 derece. Rüzgarlar doğudan saatte 17 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 78 olacak. Gece en yüksek 16 derece, hava yağışlı olacak.

3 Eylül, Cumartesi: Gündüz en yüksek 28 derece, hava az bulutlu / güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 31 derece. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 18 km hızla esecek. Gece en yüksek 11 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

4 Eylül, Pazar: Gündüz en yüksek 28 derece, hava güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 32 derece. Rüzgarlar doğudan saatte 20 km hızla esecek. Gece en yüksek 12-13 derece, hava açık olacak.

Güzel bir hafta diliyoruz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.