Bu sayfayı paylaş

Ankara yeniden karlı ve soğuk olacakAnkara için 5 gün hava durumu.

Ankara’da yarın ve hafta sonu sıcaklık düşecek. Cuma günü kar yağışı bekleniyor. Cumartesi gecesi -7 derece olacak; bu da yine don ve buz demek. Hafta sonuna sis hakim. Dışarısı çok da keyifli olmayacak kısacası. Yarıyıl tatilinin ilk günlerinde çocuklarınızla geçireceğiniz zaman için planlarınızı ev ya da kapalı mekanlara göre yapmanızda yarar var.

20 Ocak, Cuma:

Sıcaklık gündüz en yüksek 4 derece, gece -3 derece. Hava bulutlu ve karla karışık yağmurlu / yüksek yerlerde kar yağışlı. Rüzgar kuzey doğudan saatte 10 km hızla sert esecek; Ankara’ya soğuğu ve karı taşıyacak. Nem oranı en yüksek % 92.

21 Ocak, Cumartesi:

Sıcaklık gündüz en yüksek 2 derece, gece -7 derece. Hava bulutlu ve sisli. Rüzgar kuzeyden saatte 9 km hızla, soğuk esecek. Nem oranı en yüksek % 88.

22 Ocak, Pazar:

Sıcaklık gündüz en yüksek 3 derece, gece -6 derece. Hava parçalı bulutlu ve puslu olacak, zaman zaman güneşi görebiliriz. Rüzgar kuzey doğudan saatte 8 km hızla, soğuk esecek. Nem oranı en yüksek % 84.

23 Ocak, Pazartesi:

Sıcaklık gündüz en yüksek 3 derece, gece -6 derece. Hava yoğun sisli. Rüzgar doğudan saatte 8 km hızla, soğuk ve kuru esecek. Nem oranı en yüksek % 83.

24 Ocak, Salı:

Sıcaklık gündüz en yüksek 5 derece, gece -3 derece. Hava parçalı bulutlu, zaman zaman güneşli. Rüzgar güney doğudan saatte 8 km hızla sıcak ve kuru esecek. Nem oranı en yüksek % 78.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.