Bu sayfayı paylaş

Ankara Salı-Çarşamba YağmurluAnkara’da bugün hava güneşli; fakat yarın sağanak yağışlı.

Bu sabah Trakya’dan başlayan yağış, akşam saatlerinde ve yarın Marmara ve Batı Akdeniz’i etkileyecek. Yağışla birlikte sıcaklıklar 4-5 derece azalacak. Bu hafta yurdun batısında yaz yağmurları yaşanırken doğuda sıcak hava hakim olacak. Bugün İç Anadolu’nun genelinde yağış beklenmiyor.

Yağış yarın Ankara’da olacak. Salı günü Ankara’da sağanak yağış ile birlikte hava serinleyecek. Buna yol açan alçak basınç ve buna bağlı cephe sistemleri, lodosun güçlenmesi beraberinde getirdiği nemle birlikte bulutlanmayı artıracak. Çarşamba da yağış var; ardından hava birkaç derece ısınacak ve 33 dereceyi bulacak. Gelecek hafta yağmur beklenmiyor ve hava mevsim normallerinde olacak.

13 Haziran, Pazartesi: Bugün gündüz en yüksek 30-31 derece; güneşli ve zaman zaman bulutlu bir gün geçireceğiz. Gün içinde nem oranı % 48 olacak. Gece 15 derece civarı ve hava çoğunlukla olacak.

14 Haziran, Salı: Gündüz en yüksek 27 derece, hava gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Rüzgarlar yer yer sert esecek ve saatte 30 km’ye çıkacak. Nem oranı da artacak ve % 72 olacak. Gece en düşük 16 derece, hava çoğunlukla bulutlu olacak.

15 Haziran, Çarşamba: Gündüz en yüksek 27 derece. Gök gürültülü sağanak yağış devam edecek. Rüzgar etkisini kısmen yitirirken nem oranı daha da artacak ve % 80 olacak. Gece en düşük 15 derece civarı, hava açık olacak.

16 Haziran, Perşembe: Gündüz en yüksek 28 derece, kısmen güneşli / parçalı bulutlu. Nem % 76 olacak. Gece en düşük 12 derece ve açık olacak.

17 Haziran, Cuma: Gündüz en yüksek 29-30 derece, hava yine yine kısmen güneşli / parçalı bulutlu olacak. Nem oranı % 83 olacak. Gece en düşük 11 derece ve açık olacak.

18 Haziran, Cumartesi: Gündüz en yüksek 33 derece, kısmen güneşli / az bulutlu. Gece en düşük 13 derece, hava açık olacak.

19 Haziran, Pazar: Gündüz en yüksek 33 derece olacak. Hava çoğunlukla bulutlu, sağanak yağış olabilir. Gece en düşük 16 derece, ara ara bulutlu ve yağışlı.

Gelecek Hafta: Gelecek hafta güneşli ya da kısmen güneşli günler yaşayacağız. Sıcaklıklar 30-35 derece arasında seyredecek. Hafta ortalaması 31 derece olacak.

Sağlıkla, huzurla, mutlulukla geçecek güzel bir hafta diliyoruz.

Tüm babaların Babalar Günü’nü şimdiden kutluyoruz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.