Bu sayfayı paylaş

Ankara önce sıcak sonra soğukAnkara için 7 günlük hava durumu.

Bugün haftaya yağmurlu başlasak da yarından itibaren güneş yüzünü gösterecek.

Lodos geldi, soğuk gitti. Ankara’da haftanın ilk yarısı için sıcaklıklar yüksek olacak, 2. yarıda ise Balkanlardan gelecek yüksek basınç sıcaklığı azaltacak.

Ankara’da Şubat ayı sıcaklık ortalamasının 7 derece, yağışlı gün sayısının 11 olması bekleniyor. Haftanın nem ortalaması ise % 80 civarında olacak.

Necati Cumalı’nın “Bir günü / Güzel bir günü / Güneşli bir günü / Hiçbir şeye değişmem” duygusuyla yaşayacağımız yeni günlerin hepinize yeni mutluluklar getirmesini dileriz.

6 Şubat, Pazartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 10 derece, gece 3 derece. Hava çoğunlukla bulutlu ve zaman zaman yağmur geçişli olacak. Rüzgar güney batıdan saatte 14 km hızla esecek.

7 Şubat, Salı

Sıcaklık gündüz en yüksek 11 derece, gece 1 derece. Hava az bulutlu, zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar güney doğudan saatte 13 km hızla esecek.

8 Şubat, Çarşamba

Sıcaklık gündüz en yüksek 10 derece, gece 2 derece. Hava parçalı bulutlu, zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar doğudan saatte 8 km hızla esecek.

9 Şubat, Perşembe

Sıcaklık gündüz en yüksek 9 derece, gece 0 derece. Hava çoğunlukla güneşli olacak. Rüzgar kuzey batıdan saatte 7 km hızla esecek ve havayı ısıtacak.

10 Şubat, Cuma

Sıcaklık gündüz en yüksek 7 derece, gece 0 derece. Hava çoğunlukla bulutlu olacak. Rüzgar kuzey batıdan saatte 9 km hızla esecek.

11 Şubat, Cumartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 8 derece, gece -1 derece. Hava çoğunlukla bulutlu olacak. Rüzgar kuzeyden saatte 7 km hızla esecek.

12 Şubat, Pazar

Sıcaklık gündüz en yüksek 4 derece, gece -6 derece. Hava çok bulutlu, zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar kuzeyden saatte 9 km hızla esecek.

13-19 Şubat haftası: Genellikle parçalı bulutlu / güneşli olacak. Haftanın 1. yarısı soğuk, 2. yarısı sıcak olacak. Hafta ortalamasının gündüzleri 7 derece, geceleri 1 derece olması bekleniyor.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.