Bu sayfayı paylaş

Ankara için hava durumuAnkara için 7 günlük hava durumu.

Haftaya serin başlasak da Perşembe’den itibaren hava biraz ısınacak ve güneşi daha çok göreceğiz. Haftasonu ise dışarıda zaman geçirmek için ideal görünüyor. Akşamlar ve geceler soğuk olacak, ayaza dikkat. Hafta boyunca yağış beklenmiyor.

26 Eylül Pazartesi: Gündüz en yüksek 20 derece, hava parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 24 derece. Rüzgar kuzeyden saatte 8 km hızla, soğuk esecek. Gece en yüksek 7 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

27 Eylül, Salı: Gündüz en yüksek 20 derece, hava çok bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 26 derece. Rüzgar batıdan saatte 13 km hızla, ılık esecek. Gece en yüksek 6 derece, hava açık olacak.

28 Eylül, Çarşamba: Gündüz en yüksek 20 derece; hava parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 23 derece. Rüzgar kuzey batıdan saatte 12 km hızla, ılık esecek. Nem oranı % 88’e kadar yükselecek. Gece en yüksek 6 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

29 Eylül, Perşembe: Gündüz en yüksek 21 derece, hava güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 24 derece. Rüzgar batıdan saatte 11 km hızla, ılık esecek. Gece en yüksek 7 derece, hava parçalı bulutlu olacak.

30 Eylül, Cuma: Gündüz en yüksek 23 derece, hava güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 26 derece. Rüzgar kuzey doğudan saatte 8 km hızla, sert esecek. Gece en yüksek 9 derece, hava parçalı bulutlu olacak.

01 Ekim, Cumartesi: Gündüz en yüksek 27 derece, hava çoğunlukla güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 30 derece. Gece en yüksek 11 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

02 Ekim, Pazar: Gündüz en yüksek 27 derece, hava güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 29 derece. Gece en yüksek 10 derece, hava parçalı bulutlu olacak.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.