Bu sayfayı paylaş

Ankara için güneşli günler başlıyorAnkara için haftanın hava durumu.

Bugün Ankara akşama doğru hafif yağmurlu olacak. Salı bulutlu, Çarşamba’dan itibaren güneşli günler başlıyor. Haftanın 2. yarısında sıcaklık mevsim normallerinin üzerine çıkacak.

Gelecek haftanın 2. yarısından itibaren Ankara’yı yine yağmurlu ve serin günler bekliyor. Kararsız, huysuz insanlara “Mart havası gibi” diye boşuna dememişler; biraz iyi, biraz kötü. Ama biz size dengeli ve güzel bir hafta diliyoruz.

20 Mart, Pazartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 11 derece, gece 2 derece. Hava hafif yağmurlu. Rüzgar kuvvetli, kuzey batıdan saatte 23 km hızla esiyor.

21 Mart, Salı

Sıcaklık gündüz en yüksek 12 derece, gece 3 derece. Hava çok bulutlu, nadiren güneşli olacak. Kısa aralıklarla bölgesel yağmur geçişleri de olabilir. Rüzgar kuzey batıdan saatte 11 km hızla esecek.

22 Mart, Çarşamba

Sıcaklık gündüz en yüksek 15 derece, gece 4 derece. Hava parçalı bulutlu ve zaman zaman güneşli olacak. Rüzgar güney doğudan saatte 9 km hızla esecek.

23 Mart, Perşembe

Sıcaklık gündüz en yüksek 16 derece, gece 4 derece. Hava az bulutlu, çoğunlukla güneşli olacak. Rüzgar doğudan saatte 14 km hızla esecek.

24 Mart, Cuma

Sıcaklık gündüz en yüksek 17 derece, gece 3 derece. Hava çoğunlukla puslu olacak. Rüzgar doğudan saatte 8 km hızla esecek.

25 Mart, Cumartesi

Sıcaklık gündüz en yüksek 18 derece, gece 2 derece. Hava parçalı bulutlu olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte 9 km hızla esecek.

26 Mart, Pazar

Sıcaklık gündüz en yüksek 19 derece, gece 6 derece. Hava az bulutlu, çoğunlukla güneşli olacak. Rüzgar doğudan saatte 9 km hızla esecek.

27 Mart – 2 Nisan haftası: Perşembe, Cumartesi, Pazar (ve Pazartesi) sağanak yağışlı geçecek. Hafta ortalaması gündüzleri 15, geceleri 2 derece olacak.

23 Mart Dünya Meteoroloji Günü

Çalışma alanları sadece hava durumu ile sınırlı olmayan; bizleri “iklim değişimi, kaynakların hor kullanılması, afetler, kuraklık ve çölleşme, erozyon ve taşkınlar, hava kirliliği, çözüm önerileri, geleceğe hazırlık vb.” konularda da çalışan ve bizleri aydınlatan Meteoroloji camiasının “23 Mart Dünya Meteoroloji Günü”nü şimdiden kutluyoruz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.