Bu sayfayı paylaş

Ankara için 7 günlük hava durumuBu hafta Ankara’da hava nasıl olacak?

Bu hafta hava mevsim normallerinin birkaç derece üzerinde, 31-35 derece arasında seyredecek. Perşembe’den itibaren sıcaklıklar biraz daha artacak. Hava genellikle güneşli ve zaman zaman az bulutlu olacak.

Ankara’da haftanın hava durumu

Bu hafta yağmur beklenmiyor. Sıcaklık ortalaması 33-34 derece civarı olacak. Sıcaktan ve güneşten etkilenenlerin, özellikle Perşembe gününe dikkat etmesinde yarar var.

25 Temmuz, Pazartesi: Bugün en yüksek 31 derece civarı, hissedilen sıcaklık 34 derece; hava çoğunlukla güneşli olacak. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 16 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 71 civarında. Bu gece 15 derece ve hava açık olacak.

26 Temmuz, Salı: Yarın gündüz en yüksek 32 derece, hissedilen sıcaklık 37 derece; hava çoğunlukla güneşli, ara ara parçalı bulutlu olacak. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 12 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 73 olacak. Gece 16 derece, hava açık olacak.

27 Temmuz, Çarşamba: Gündüz en yüksek 34, hissedilen sıcaklık 38 derece; hava güneşli, ara ara bulutlu olacak. Nem oranı en yüksek % 61 olacak. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 15 km hızla esecek. Gece 18 derece ve hava açık olacak.

28 Temmuz, Perşembe: Haftanın en sıcak günü olması bekleniyor. Gündüz en yüksek 35 derece, hissedilen sıcaklık 38 derece; hava güneşli olacak. Nem oranı en yüksek % 50 olacak. Rüzgarlar doğudan saatte 14 km hızla esecek. Gece 19 derece civarı ve hava açık olacak.

29 Temmuz, Cuma: Gündüz en yüksek 34 derece, hissedilen sıcaklık 39 derece; hava güneşli, ara ara parçalı bulutlu olacak. Nem oranı en yüksek % 58 olacak. Rüzgarlar doğudan saatte 18 km hızla esecek. Gece 19 derece civarı ve hava parçalı bulutlu olacak.

30 Temmuz, Cumartesi: Gündüz en yüksek 34 derece civarı, hissedilen sıcaklık 38 derece; hava çoğunlukla güneşli, ara ara parçalı bulutlu olabilir. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 11 km hızla esecek. Gece 17 derece ve hava açık olacak.

31 Temmuz, Pazar: Gündüz en yüksek 34 derece civarı, hissedilen sıcaklık 35 derece; hava çoğunlukla güneşli, ara ara parçalı bulutlu olabilir. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 11 km hızla esecek. Gece 17 derece ve hava açık olacak.

Gününüz ve haftanız güzel olsun!

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.