Bu sayfayı paylaş

Ankara İçin 5 Günlük Hava DurumuAnkara yarından itibaren ısınacak, 5 gün hava şöyle olacak:

Yurdun büyük bir bölümünde yağış olsa da, Ankara’da bugün yağmur beklenmiyor; fakat hava çok bulutlu ve nemli olacak. Hafta boyunca devam edecek yüksek nem oranı hastaları rahatsız edebilir, dikkat.

Rüzgarlar sıcaklıkların artmasını engelleyecek. Yurt genelinde, yüksek basınç doğuya kayacak, alçak basınç sıcak hava taşıyacak. Yarından itibaren, hava geçtiğimiz günlere göre, bugün daha sıcak olacak ve sıcaklıklar giderek artacak. Hafta sonu sıcaklık 30 dereceye yükselecek.

Bu hafta sonu içi açık hava planları yapabilirsiniz. Yağış olmayacak, hava güneşli ve sıcak olacak. Gelecek pazar günü ise sağanak yağış var.

9 Haziran, Perşembe: Bugün düne göre birkaç derece daha sıcak olacak. Poyraz var; ama dünkü kadar değil. Gündüz en yüksek 20 derece civarı, mevsim normali ise 25 derece. Hava bulutlu, bulutlar artabilir; fakat yağış beklenmiyor. Gün içinde nem oranı % 79 olacak. Gece 9 derece civarı ve hava açık olacak.

10 Haziran, Cuma: Cumadan itibaren sıcaklık birkaç derece daha artacak. Gündüz en yüksek 24 derece, hava parçalı bulutlu, nem oranı % 81 olacak. Gece en düşük 9 derece, hava açık olacak.

11 Haziran, Cumartesi: Gündüz en yüksek 26 derece. Hava az bulutlu, nem oranı % 64 olacak. Gece en düşük 12 derece civarı, hava açık olacak.

12 Haziran, Pazar: Gündüz en yüksek 28 derece, güneşli / az bulutlu. Nem oranı % 68 olacak. Gece en düşük 12 derece, çoğunlukla açık.

13 Haziran, Pazartesi: Gündüz en yüksek 31 derece, kısmen güneşli / az bulutlu. Nem oranı % 59 olacak. Gece en düşük 13 derece, çoğunlukla bulutlu.

Gelecek Hafta: Gelecek haftaya güneşli başlayacağız; fakat salı gününden itibaren bulutlanma başlayacak. Sıcaklıklarda birkaç derece düşme bekleniyor. Hafta ortalaması 29 derece olurken, pazar-pazartesi sağanak yağış olacak.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.