Bu sayfayı paylaş

Ankara haftaya serin başladıAnkara için 7 günlük hava durumu.

Hafta başında Ankara’da hava serin olacak. Geceleri de meşhur Ankara soğuğunu yaşamaya başlayacağız.

Pazartesi-Salı poyraz kuzey doğudan sert esecek, yağmur ve serin hava getirecek.

Çarşamba-Perşembe gibi hava ısınacak ve genellikle az bulutlu / güneşli olacak.

Hafta sonu tekrar 22 dereceyi ve güneşi göreceğiz.


17 Ekim, Pazartesi: Gündüz en yüksek 17 derece, hava sağanak yağışlı ve rüzgarlı olacak. Hissedilen sıcaklık 19 derece. Rüzgar kuzey doğudan saatte 19 km hızla esecek. Nem oranı, en yüksek % 77 olacak. Gece en yüksek 7 derece, hava parçalı bulutlu olacak.

18 Ekim, Salı: Gündüz en yüksek 15 derece, hava parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 18 derece. Rüzgar kuzey doğudan saatte 16 km hızla esecek. Gece en yüksek 4 derece, hava açık olacak.

19 Ekim, Çarşamba: Gündüz en yüksek 16 derece; hava parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 20 derece. Rüzgar doğudan saatte 7 km hızla esecek. Gece en yüksek 2 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

20 Ekim, Perşembe: Gündüz en yüksek 18 derece, hava az bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 20 derece. Rüzgar doğudan saatte 6 km hızla esecek. Gece en yüksek 4 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

21 Ekim, Cuma: Gündüz en yüksek 21 derece, hava az bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 23 derece. Rüzgar batıdan saatte 6 km hızla esecek. Gece en yüksek 5 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

22 Ekim, Cumartesi: Gündüz en yüksek 22 derece, hava genellikle güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 25 derece. Rüzgar güneyden saatte 6 km hızla esecek. Gece en yüksek 7 derece, hava açık olacak.

23 Ekim, Pazar: Gündüz en yüksek 22 derece, hava parçalı olacak. Hissedilen sıcaklık 23 derece. Rüzgar güney kuzey batıdan saatte 4 km hızla esecek. Gece en yüksek 7 derece, hava açık olacak.


Mevsim nedeniyle soğuk ve grip algınlığı riski var. Havanın ve mekanın durumuna göre giyinip çıkarmaya uygun, katlı kıyafetler tercih edilmeli; ince ya da kalın giyinilmemeli. Kapalı ve kalabalık mekanlarda çabuk yayılan gripten korunmak için sık sık ortam havalandırılmalı, eller yıkamalı, bitki-meyve çayları içilmeli; temizlik, beslenme ve uykuya dikkat edilmeli.

Sağlıklı, mutlu geçecek bir hafta dileriz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.