Bu sayfayı paylaş

Ankara Fotoğraf Yarışması başladıAnkara Kalkınma Ajansı fotoğraf yarışması düzenledi.

Çamlıdere yaylalarından Kalecik bağlarına, Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nden Hamamönü’ne, Augustus Tapınağı’ndan Gordion’a, Anıtkabir’den seymenlere, Roma Hamamı’ndan hanlar bölgesine, Ayaş Dut Festivali’nden Çubuk Turşu Festivali’ne, Ankara keçisinden Ankara kedisine, Ankara tavasından Beypazarı kurusuna, kalesinden garına, simitinden dönerine, sokaklarından tepelerine, pazarlarından parklarına Ankara’da ne çok değer, ne çok hayat var çekilecek, paylaşılacak, tanıtılacak ve yaşatılacak.

Ankara merkezinde, ilçelerinde, köylerinde fotoğraf çekiyorsanız ya da çekmeyi planlıyorsanız bu yarışma sizin için. Ankara Kalkınma Ajansı tarafından 3. kez düzenlenen yarışmaya katılarak Ankara’nın tarihini, kültürünü, bölgesel değerlerini, sıradan ya da sıra dışı hayatlarını objektifinizden tüm dünyaya ulaşabilirsiniz.

Ankara 3. Fotoğraf Yarışması

Yarışma dijital kategoride, üç bölümde yapılacak: Lise öğrencileri (renkli), üniversite öğrencileri (renkli), yetişkinler (renkli).

Ödüller:

Birincilik 3.000 TL

İkincilik 2.000 TL

Üçüncülük 1.000 TL

Mansiyon (1 adet) 500 TL, sergileme (en fazla 10 adet) 100 TL, satın alma (düzenleyici kurulun istediği sayıda) 100 TL.

Yarışmaya son katılım tarihi 8 Haziran 2017

Yarışmaya katılım ücretsiz. Her katılımcı en fazla 1 kategoride Ankara’da çekilmiş 4 adet dijital, renkli fotoğraf ile katılabilir. Yarışmanın diğer şartlarına, yapıtların gönderilmesine, seçici kurula ve yarışma takvimine ilişkin tüm detayları www.ankaraka.org.tr ‘de bulabilirsiniz.

Bugünden itibaren başka bir gözle bakın Ankara’ya. O bakış tarihe kazınabilir...

Fotoğraf: Hamiyet İlhan (2015 birincilik ödülü)


Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.