Bu sayfayı paylaş

Ankara’daki Küçük İşletmelere Reklam Pazarlama İçin 2 ÖneriBu yıl yaz ayları KOBİ’ler için iyi geçmedi. Gelecek aylar için de ufukta mucize görünmüyor. Satışlar düştü, tahsilatlar sorunlu, bankalar krediyi kesti. Peki ne yapmalı? Satış yapmalı ama nasıl?

Küçük bütçelerle reklam yapın!

İşletmenizi, markanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, kampanyalarınızı tanıtmanın, duyurmanın en ekonomik yollarını bulun.

Size, Ankara firmalarına özel 2 reklam, tanıtım platformu öneriyoruz.

Birincisi en etkili geleneksel medya.

İkincisi en etkili dijital medya.

1. Hürriyet Ankara Gazetesi’nin “İşte KOBİ İşte İNDİRİM” kampanyasından yararlanın.

Ankara’daki pek çok apartman-site yöneticisi, daire-villa sahibi aradığı yalıtım, boya, tesisat, tadilat, PVC, kapı, pencere, peyzaj, çatı, cephe, otomasyon, güvenlik, kombi, mutfak, banyo, panjur vb. kategorilerdeki Ankara firmalarını Hürriyet KOBİ sayfalarından buluyor.

Hürriyet Ankara Gazetesi indirimli reklam tarifesi ile her Salı, Çarşamba, Pazar sayfalarını KOBİ’lere açıyor.

Bu kampanya için tek yetkili ajans Pastels Reklam’ı 0312. 442 37 32 ‘den arayabilir, ayrıca ArabulAnkara/HürriyetKobi'yi tıklayarak fiyat detaylarını inceleyebilirsiniz.

2. İnternetteki Ankara’ya özel siteleri /portalları kullanın.

Eğer firmanızın web sayfasını sürekli güncellemiyorsanız, Google’a çok reklam vermiyorsanız; tüketici aramalarında, sizinle aynı kategorideki yüzlerce firmanın içinden sıyrılıp üst sıralarda yer almanız zor. Bunu sağlamak başlı başına bir iştir ve ciddi bütçe gerektirir.

Ankara’nın Dijital Ticaret Portalı Arabul Ankara;

  • İyi bir SEO ve Google reklamları ile, internet aramalarında ilk sıralarda çıkar.
  • Sosyal medyadaki pek çok hesabından yaptığı paylaşımlarla daha çok platformdan, daha çok tüketiciye ulaşır.
  • Üyesi olan firmalar için referans oluşturur, müşterilere güven telkin eder.

Siz ne kazanırsınız?

  • Çok daha az bir bütçe ile internette etkili, işlevsel ve doğru şekilde yer alırsınız.
  • İnternette kendi kategorinizde yüzlerce firmadan biri olacağınıza, portalın ziyaretçilerine tanıttığı birkaç firmadan biri ve çok daha hızlı, kolay ulaşılabilir olursunuz.
  • Ankara’ya, tüm Türkiye’ye ve dünyaya 7/24 tanıtımınızı yaparsınız.
  • Online/dijital dünyada itibar sağlayarak güven oluşturursunuz.
  • Sadece müşteriler değil, çalıştığınız firmalar, kurumlar, bankalar nezdinde de itibarınız artar.

Arabul Ankara tüm bu olanak ve avantajları size sağlayacak “Bir Ankara Portalı”dır. Ankara merkezlidir. Sizinle bire bir ilgilenir. Size özel farklı üyelik paketleri ile seçenekler sunar. info@arabulankara.com ‘dan ulaşırsanız, üyelik ve haber/röportaj desteği konularında bilgilendirilirsiniz.

Arabul Ankara’da yer alarak; internet reklamları, sosyal medya, dijital pazarlama konularında ücretsiz danışmanlık desteği alabilirsiniz.

Portalda yer alan, çatı, kapı, kapı otomasyon, kilit, pvc, prefabrikyapı, çelik yapı, enerji, çevre, mimarlık, dekorasyon, mobilya, asansör, güvenlik, kamera, cam balkon, inşaat, müteahhitlik, yapı malzemeleri, yapı kimyasalları, yalıtım, makine, plastik, tesisat, fotoğrafçılık, prodüksiyon, otomotiv, gıda vb. kategorilerden birinde faaliyet gösteriyorsanız, Arabul Ankara’ya üye olarak, Ankaralının arayıp bulacağı bir firma da siz olabilirsiniz.

“Yapılmış küçük işler, planlanmış büyük işlerden çok daha iyidir.” der P. Marshall. Reklam ve tanıtıma küçük bütçelerle başlayın, kazandıkça aşama aşama artırırsınız. Önümüzdeki günlerin sizin için de bereketli ve mutlu geçmesini dileriz.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.