Bu sayfayı paylaş

Ankara’da yağmurlu günlerAnkara’da yağmur yağacak, hava serinleyecek.

Ankara’da Pazar gününden itibaren yağış başlayacak, hava aşama aşama serinleyecek. Nem oranı yükselecek. İşte önümüzdeki 5 gün için hava tahmini:


20 Ağustos Cumartesi: Gündüz en yüksek 36 derece, hava güneşli ve sıcak olacak. Hissedilen sıcaklık 39 derece. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 16 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 55 olacak. Gece en yüksek 18 derece, hava açık olacak.

21 Ağustos, Pazar: Gündüz en yüksek 33 derece, hava yer yer sağanak yağışlı / çoğunlukla bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 38 derece. Rüzgarlar kuzey doğudan saatte 12 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 61 olacak. Gece en yüksek 18 derece, hava açık olacak.


22 Ağustos, Pazartesi: Gündüz en yüksek 31 derece, hava yer yer sağanak yağışlı / güneşli olacak. Hissedilen sıcaklık 38 derece. Rüzgarlar batıdan saatte 10 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 86 olacak. Gece en yüksek 17 derece, hava açık olacak.


23 Ağustos, Salı: Gündüz en yüksek 28 derece, hava bulutlu / yağışlı olacak. Hissedilen sıcaklık 36 derece. Rüzgarlar batıdan saatte 9 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 72 olacak. Gece en yüksek 16 derece, hava ara ara bulutlu olacak.


24 Ağustos, Çarşamba: Gündüz en yüksek 30 derece, hava parçalı bulutlu olacak. Hissedilen sıcaklık 33 derece. Rüzgarlar güneyden saatte 17 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 75 olacak. Gece en yüksek 18 derece, hava ara ara bulutlu olacak.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.