Bu sayfayı paylaş

Ankara’da yağmur bekleniyor!Ankara için 5 günlük hava durumu.

Bu akşam ve yarın Ankara’da yağmur bekleniyor. Kuvvetli rüzgar ve yağmur geçişleri ile Ankara serinleyecek ve Perşembe haftanın en serin günü olacak.

Ankara için 5 günlük hava durumu

Bu hafta hava mevsim normallerinde olsa da, gelecek hafta sıcaklıklar tekrar artacak ve hafta ortalaması 33 derece, hava genellikle güneşli olacak.

20 Temmuz, Çarşamba: Bugün en yüksek 29-31 derece civarı, hissedilen sıcaklık 39 derece; hava kısmen güneşli/parçalı bulutlu arası ve sağanak yağışlı olacak. Rüzgarlar kuzeyden kuvvetli, saatte 15 km hızla esiyor. Nem oranı en yüksek % 71 civarında. Bu gece 17 derece ve hava yine parçalı bulutlu, gök gürültülü sağanak yağışlı olacak.

21 Temmuz, Perşembe: Yarın gündüz en yüksek 26 derece, hissedilen sıcaklık 32 derece; hava gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Rüzgarlar kuzeyden saatte 11 km hızla esecek. Nem oranı yükselecek ve en yüksek % 86 olacak. Yarın gece 15-16 derece, hava çoğunlukla açık olacak.

22 Temmuz, Cuma: Gündüz en yüksek 29-30, hissedilen sıcaklık 34 derece; hava az bulutlu olacak. Nem oranı en yüksek % 66 olacak. Rüzgarlar yine kuzeyden esecek. Gece 16 derece ve çoğunlukla açık olacak.

23 Temmuz, Cumartesi: Gündüz en yüksek 30-31 derece, hissedilen sıcaklık 35 derece; hava az bulutlu/güneşli olacak. Nem oranı en yüksek % 74 olacak. Rüzgarlar kuzeyden saatte 13 km hızla esecek. Gece 15 derece civarı ve açık olacak.

24 Temmuz, Pazar: Gündüz en yüksek 31-32 derece, hissedilen sıcaklık 35 derece; hava güneşli olacak. Nem oranı en yüksek % 73 olacak. Rüzgarlar kuzeyden kuvvetli, saatte 17 km hızla esecek. Gece 13 derece civarı ve açık olacak.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.