Bu sayfayı paylaş

Ankara’da Su Baskını Riski Var!Ankara’da bugün ve yarın beklenen şiddetli yağmur, su baskınlarına neden olabilir.

İki gün boyunca, ülke geneli ile birlikte Ankara’da da şiddetli yağacak yağmur su baskınlarına neden olabilir, dikkat!

Bugün ve yarın hava serin olacak, haftanın kalan günlerinde 1-2 derece artacak. Haftanın kalan 5 gününde gündüz ortalaması 30,4 derece olacak. Gece ortalaması ise daha serin: 16,4 derece.

Kuzeyden ve kuzeydoğudan esen rüzgarların etkisiyle, hava hafta başına oranla daha serin olacak. Nemden etkilenenler dikkat! Nem oranı yükselecek ve 5 günün ortalaması % 84,2 olacak.

29 Haziran, Çarşamba: Bugün gündüz en yüksek 30 derece. Kuvvetli gök gürültülü, sağanak yağışlı / sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. Nem oranı % 89 olacak. Bu gece sıcaklık 18 derece civarı, gök gürültülü fırtına bekleniyor; yağış oranı % 70 olacak.

30 Haziran, Perşembe: Hava biraz serinleyecek, gündüz en yüksek 27 derece. Hava yine gök gürültülü sağanak yağışlı. Ara ara güneş yüzünü gösterecek. Nem oranı biraz daha artacak ve % 90 olacak. Gece en düşük 17 derece, hava açık olacak.

1 Temmuz, Cuma: Gündüz en yüksek 31 derece. Hava cok bulutlu, kısmen güneşli olacak. Yağış beklenmiyor. Nem oranı % 82’ye düşecek. Gece en düşük 16 derece, hava açık olacak.

2 Temmuz, Cumartesi: Gündüz en yüksek 32 derece, hava çok bulutlu ve güneşli. Nem oranı % 81 olacak, rüzgarlar kuzeyden esecek. Yağış beklenmiyor. Gece en düşük 15 derece ve açık olacak.

3 Temmuz, Pazar: Gündüz en yüksek 32 derece, yine çok bulutlu, ara ara güneşli. Nem oranı % 79 olacak, rüzgarlar kuzey doğudan esecek. Yağış beklenmiyor. Gece en düşük 16 derece, hava açık olacak.

Gelecek Hafta: Gelecek hafta hava genellikle güneşli olacak ve sıcaklık 32 derece civarında seyredecek. Bayramda sıcaklık çok artmayacak, ortalama değerlerde olacak.Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.