Bu sayfayı paylaş

Ankara’da iyi bir yalıtımcı, tadilatçı mı arıyorsunuz?Evinizi yenileyecek iyi firmalar Arabul Ankara’da.

Yalıtım, Mantolama, Ev Yenileme, Tadilat, Dekorasyon vb. işleriniz için güvenilir firma mı arıyorsunuz? Yetkilisi ile bire bir iletişim kurmak, doğrudan bilgi mi almak istiyorsunuz? Bu hizmeti veren Ankara firmaları için referansa mı ihtiyacınız var?

Arabul Ankara’nın önerileri ile Yalıtım, Mantolama, Çatı, Ev Yenileme, Tadilat, Dekorasyon, Mutfak, Banyo, Boya, Dış-İç Cephe işleri vb. işlerinizi yapacak firmalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Çünkü Arabul Ankara’nın kuruluş amaçlarından biri de, kaliteli ürün ve hizmet arayan Ankaralıların, kaliteli Ankara firmalarına kolayca ulaşmasını sağlamaktır.

Bir Ankara internet portalı olarak; Ankaralıların internet ortamında ürün/hizmet arayışlarını kolaylaştırarak zaman kaybetmelerini önlemekte ve aradıkları ürün/hizmeti sunan firmaları onlarla buluşturan bir referans noktası oluşturmaktayız. Bu nedenle, portalımıza üye olan firmaları özenle seçiyoruz. Onlarla bire bir görüşerek, ofislerini ziyaret ederek, yaptıkları işleri inceleyerek, referanslarına bakarak üyeliklerine karar veriyoruz.

Dönem dönem yayınlarımızda ihtiyaç duyabileceğiniz ürün/hizmet alımlarnı gruplayarak bu gruplarda hizmet veren üye firmalarımızı sizlere ileteceğiz.

Arabul Ankara olarak amacımız, takipçilerimizin kaliteli iş yapan firmalarla buluşmasinı sağlayarak hem alıcının, hem de satıcının işini kolaylaştırmaktır.

Yalıtım, Mantolama, Ev Yenileme, Tadilat, Dekorasyon

Bu kategorilerde hizmet veren üye firmalarımız:

KVC Mühendislik Ltd. Şti.

Çalışma alanları: Dış Cephe Mantolama, Çatı Kaplama, Çatı Aktarma, Dekorasyon ve Tadilat

Yetkili: Kerem Şahiner

Tel: +90 312 441 51 89 ve +90 532 346 40 72

Firma hakkına detaylar için: KVC Mühendislik


Senar Mimarlık Yapı TasarımÇalışma alanları: Isı Yalıtımı, Mantolama, Su Yalıtımı, Çatı Kaplama, Mimari Proje ve Uygulama, Tadilat, Dekorasyon, Mutfak Tadilatı, Enerji Verimliliği Danışmanlığı

Yetkili: Serkan Şimşek / Mimar

Tel: +90 544 978 63 80

Firma hakkında detaylar için: Senar MimarlıkPusula Yalıtım İnşaat San ve Tic Ltd Şti.Çalışma alanları: Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Boya, Çatı Kaplama, Çatı Tadilatı, Su Yalıtımı, Islak Hacimlerin Yalıtımı, İç Cephe İnce İşleri, Boya, Alçı, Tadilat ve Mutfak Banyo Çözümleri.

Yetkili: Serkan Sezer / Isı Yalıtım Uzmanı

Tel: +90 532 496 16 50 ve +90 312 418 49 89

Firma hakkında detaylar için: Pusula Yalıtım

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.