Bu sayfayı paylaş

Ankara’da hava durumu nasıl olacak?Ankara için 7 günlük hava tahmini.

Haftaya “Ağustos’un yarısı yaz, yarısı kıştır.” atasözünü doğrulayan bir günle başladık. Yağış ve kuvvetli rüzgarın etkisiyle bu sabah biraz hava serindi; fakat sıcaklık, ülke genelinde olduğu gibi Ankara’da da aşama aşama artacak. Pazartesi 28 derece olan hava sıcaklığı Cumartesi günü 37 dereceyi bulacak. Bu haftanın ortalaması ise 31-32 derece olacak.

Ankara’da hafta boyunca gündüz yağış beklenmiyor; geceleri çok az yağmur geçişleri olabilir. Gece-gündüz farkı 15 derecenin üzerinde, dikkat!

15 Ağustos, Pazartesi: Bugün en yüksek 28, hissedilen sıcaklık 30 derece olacak. Gün içinde hava az bulutlu olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte 18 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 73 olacak. Gece ise sıcaklık en yüksek 13 derece ve hava açık olacak.

16 Ağustos, Salı: Hava en yüksek 29 derece; hissedilen sıcaklık ise 34 derece olacak. Hava az bulutlu olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte 12 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 68 olacak. Gece en yüksek 14 derece ve hava açık olacak.

17 Ağustos, Çarşamba: Gündüz en yüksek 30 derece, hissedilen sıcaklık ise 34 derece. Hava güneşli / az bulutlu olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte 8 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 65 olacak. Gece 15 derece ve hava açık olacak.

18 Ağustos, Perşembe: Gündüz en yüksek 31-32 hissedilen sıcaklık ise 36 derece olacak. Hava güneşli / az bulutlu olacak. Rüzgarlar kuzeyden saatte 10 km hızla esecek. Nem oranı % 65 olacak. Gece 16 derece ve hava açık.

19 Ağustos Cuma: Gündüz en yüksek 33-34 derece, hissedilen sıcaklık 38 derece; hava güneşli / az bulutlu olacak. Rüzgar kuzey doğudan saatte 13 km hızla esecek. Nem oranı en yüksek % 63 olacak. Gece en yüksek 18 derece ve hava çoğunlukla açık olacak.

20 Ağustos Cumartesi: Gündüz en yüksek 37 hissedilen sıcaklık 40 derece, hava güneşli olacak. Rüzgarlar kuzeyden saatte 6 km hızla esecek. Gece havanın 19 derece ve açık olması bekleniyor.

21 Ağustos, Pazar: Gündüz en yüksek yine 35 derece, hissedilen sıcaklık 37 derece; hava güneşli olacak. Rüzgarlar kuzeyden saatte 6 km hızla esecek. Gece havanın 17 derece ve açık olması bekleniyor.

• Gelecek hafta sıcaklıklar birkaç derece düşmesi, güneşli ve sıcak olması bekleniyor.

Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.