Bu sayfayı paylaş

Ankara’da Hava Durumu (9-15 Mayıs)Ankara’da bu hafta güneşi de göreceğiz, yağmuru da. İşte detaylar:

  • Ankara’da bu hafta da bahar havasında geçecek ve Mayıs ortalaması 22 derece olacak.
  • Mayıs ayı süresince sıcaklıklarda ani değişiklikler devam edecek.
  • Salı günü gök gürültülü sağanak yağış var.
  • Perşembeden itibaren sıcaklık artacak. Hafta sonu 30 dereceyi göreceğiz, yağmur beklenmiyor, açık hava planları yapılabilir.
  • Hafta içinde -Ankara’nın her ilçesinde olmamak üzere- kısa süreli yağışlar olacak. Yağmur genellikle Ankara’nın iç kesimlerindeki ilçelerde görülecek.
  • Mayıs yağmurları devam etse de nem oranı geçen haftaya göre daha az. Rüzgarlar genellikle hafif, ara sıra orta kuvvette esecek.

9 Mayıs Pazartesi: Gündüz en yüksek 22 derece, parçalı bulutlu ve yer yer yağışlı. Gece en düşük 8 derece, ara ara bulutlu ve yağışlı.

10 Mayıs Salı: Gündüz en yüksek 20 derece, parçalı güneşli ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Gece en düşük 8 derece, açık.

11 Mayıs Çarşamba: Gündüz en yüksek 21 derece ve parçalı bulutlu / güneşli, yağış beklenmiyor. Gece en düşük 8 derece, hava çoğunlukla bulutlu.

12 Mayıs Perşembe: Gündüz en yüksek 24 derece, çoğunlukla güneşli ve az bulutlu. Güney ve güney batıdan esen rüzgarlarla birlikte sıcaklık tekrar artacak. Gece en düşük 10 derece, çoğunlukla bulutlu, ara ara yağışlı.

13 Mayıs Cuma: Gündüz en yüksek 28 derece ve parçalı bulutlu / yer yer yağışlı. Gece en düşük 15 derece, parçalı bulutlu.

14 Mayıs Cumartesi: Gündüz en yüksek 31 derece, hava çoğunlukla bulutlu. Yağış akşama doğru ve hafif olacak. Gece en düşük 15 derece, hava bulutlu.

15 Mayıs Pazar: Gündüz en yüksek 30 derece, ara ara bulutlu ve az yağışlı. Gece en düşük 12 derece, hava açık.

  • Özetle bu hafta Ankara’da -yurdun genelinde olduğu gibi- parçalı, yer yer çok bulutlu ve sağanak yağışlı bir hafta bekleniyor.
  • Gelecek hafta bulutlar biraz daha azalacak, hava birkaç derece daha sıcak olacak; fakat yağmur yine var.
Bu sayfayı paylaş

Siz de Arabul Ankara'da Yerinizi Alın!

En uygun bütçe ile en etkili tanıtımı yaparak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.